Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Vaše názory k článku Ako vlakom od 13. decembra?

príspevky sú zoradené od najstarších (zmeniť)

[1] jery - 17.11.2009 21:14 - odpovedať
tak vam dakujem pekne, zajtra idem do školy v ružomberku mam tam byť o 14.40. Krásne natom je že musím ist o už 7.17 rychlikom do teplej a odtial rychlikom do rk pritom je to len 116 km a idem 3 hodiny, približne tolko isto to trvá cyklistovi, smiešne že?! Cestovný poriadok robia ludia čo cestujú autami alebo súkormnými lietadlami, mam taký pocit!!! A ešte ked teraz zrušie tie dva rýchliky, no neviem asi pojdem zapaliť stanicu, aby s tym niekto niečo robil!

[2] mirto - 17.11.2009 21:22 - odpovedať
jery,

radšej píš do do diskusie - priamo do zriadenej témy. Tam si tvoj príspevok všimnú skôr a ako aj viac ľudí ... . Tie dva rýchliky rušia na smer Bratislava a sú raňajšie. 814, ti mohla byť tak dobrá na príchod zo školy do IL?

[3] jery - 17.11.2009 21:24 - odpovedať
lenže tie čo pridajú na smer ZA sú mi na 2 veci :)

[4] kamila - 18.11.2009 14:34 - odpovedať
je to strasne ja aj keby chcem ist prestupom na osobak do teplej aj tak to nestihnuem tieto dva boli akurat od autobusom...hanba hanba hanba nemam slov

[5] mirto - 18.11.2009 16:56 - odpovedať
A to je ten problém. Trenčianska SADka neupravuje a nikdy logicky neupravovala príchody, resp. odchody busov vzhľadom k dôležitým rýchlikom.

...:::odpovedám aj v rámci diskusie:::...

[6] xxx - 25.11.2009 13:14 - odpovedať
[1] je to smesne my studenti co chodime do BA do skoly a len tak tak sme stihali rychlik v IL sa budeme musiet asi rozkrajat...

[7] Y8dlXosiOvSw - 21.12.2014 11:01 - odpovedať
I see nothing at all wrong with that, and it's not too soon. I'm sure some pelpoe will judge you but they've never been in your situation and have no place to talk. Just enjoy what you have and don't worry about anything. I met my husband when he was going through a divorce (which was taking many months to finalize) and we fell in love VERY fast. In fact I'm not even going to tell you how soon we were admitting we were falling for each other. It's only gotten better from there, and it's just like you said, it's a different kind of love that neither of us had experienced before. You KNOW when it's real, so don't worry about anyone else's opinions. It doesn't matter that your divorce isn't final yet, that's only a piece of paper. You and your ex both KNOW there is no chance of reconciliation so there is no reason at all to put your life on hold. Enjoy, and be glad you've found love again.

[8] oDQpN1tv3 - 21.12.2014 14:01 - odpovedať
When you get older you often get wiser. He sounds like a great guy and you two plrbaboy are in love. I give you the green light, however with a yellow light of caution. It's not too soon to be in love. But it is too soon to start making the relationship permanent. Continue dating, communicating, and enjoying one another. A lot can be revealed that you wouldn't otherwise expect. The longer you date the more you both will get to truly know one another with all your bad habits and little surprises. Then you'll be better prepared to make a decision as to whether this relationship has the potential of actually turning into something everlasting. Don't want to look back someday and say, If only I had known. Good luck!

Pridajte komentár


(odpíšte text z obrázku, prosím)

Píšte len text, Vaše riadkovanie bude zachované. Z HTML značiek sú povolené len <strong> a <em>, odkaz na URL sa pridá automaticky.