Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Vaše názory k článku Hľadáme nezodpovedného majiteľa psa

príspevky sú zoradené od najstarších (zmeniť)

[1] HCoRNWAnVfrqZHo - 13.03.2013 02:42 - odpovedať
Ahojte Dominika a Luke1š!Mysledm, že Viktor sa vyjadril eatxkne a relevantne ku každe9mu jedne9mu bodu vašej sťažnosti . Je mi ľfato, že ste sklamaned z ne1šho predstupu, ale bohužiaľ, je potrebne9 rešpektovať určite9 pravidle1. Ak ste doteraz hrali na turnajoch, kde dopedsať hre1čov na sfapisku nebol proble9m, je mi ľfato, u ne1s to tak nefunguje.. Dominika, tebe som re1no vysvetlila, prečo je to tak, ako to je a Viktor to ešte raz ozrejmil. Neboli ste jedined, ktored sa chceli dopedsať po deadline, všetci to však pochopili. Ja len nerozumiem jednej veci: ak ste vedeli, že tento turnaj bude a chodili ste poctivo tre9novať, je viac než logicke9, že ste si čedtali aj ďalšie info ohľadom neho, preto mi nie je jasne9, prečo ste sa nezaregistrovali (ešte ste dokonca boli aj na stretku, kde sa to rozoberalo aj prihlasovanie). Čo je mi ale najviac ľfato, je to, že ste to riešili takouto neopodstatnenou kritikou. Naša chyba to nebola, neznalosť ze1kona neospravedlňuje (v tomto predpade však určite nešlo o neznalosť). Nebol to žiadny vrcholovfd turnaj sezf3ny, hrali tam amate9ri, priemerned hre1či aj extra triedy a mysledm, že ak človek me1 re1d pingpong, nemused ho hrať len na turnajoch. To, že ste tak pilne tre9novali, ve1s určite niekam posunulo a pre1ve z toho, že ste si zahrali, by ste mali mať radosť. Podľa toho, čo som počula, hre1vate za svoju fakultu, takže určite turnaj v UPeCe nie je pre ve1s jedinou možnosťou zahrať si. Ak mu však priklade1te takfa ve1žnosť, to ne1s len tešed Veredm, že nabudface už k žiadnym takfdmto veciam nedf4jde a že si zahre1te dosfdta Držte sa

[2] 3xA2si3knF8 - 21.12.2014 13:53 - odpovedať
Thanks for this neat blog; this is the kind of read that keeps me going through my wodarky. I’ve been looking around for your site after being sent to it from a buddy and was happy when I found it after searching for a while. As a demanding blogger, I’m excited to see authors like you taking initivative and contributing to the community. Just commenting to show my appreciation for your blog as it’s very inspiring, and many writers do not get acceptance they deserve. Will definitely come back and will recommend to my friends.

Pridajte komentár


(odpíšte text z obrázku, prosím)

Píšte len text, Vaše riadkovanie bude zachované. Z HTML značiek sú povolené len <strong> a <em>, odkaz na URL sa pridá automaticky.