Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Ilavský beh nominovaný na bežecké podujatie roka 2015

Dátum: 18.02.2016 | Rubrika: Šport | Komentáre (3)

Podporte nomináciu a premeňte ju na víťazstvo!

    Titulná fotografia: Oficiálny plagát slávnostného bežeckého gala večera - RUNNING GALA - ktorý sa uskutoční 4. marca 2016 o 19.00 h v bratislavskej Rafinery Gallery a ktorého súčasťou - okrem iného - bude aj odovzdávanie víťazných cien v ôsmych nominovaných bežeckých kategóriách

 

 

Výsledky:

  •           Definitívne poznáme držiteľov bežeckých ocenení RUNNING GALA 2015 - TU

 

 

 

Ilavský beh nominovaný na bežecké podujatie roka 2015

Podporte nomináciu a premeňte ju na víťazstvo!

 

 

          Vážení spoluobčania, milí športoví priatelia,

          presne o tri mesiace, v nedeľu, 22. mája 2016, uskutoční sa v Ilave podujatie, ktoré už rovné dve desaťročia púta pozornosť slovenskej športovej verejnosti, permanentne osciluje na špici najvýznamnejších domácich udalostí a šíri dobré meno mesta široko ďaleko za hranicami jeho rozľahlého chotára.

          Áno nemýlite sa, hovoríme skutočne o ILAVSKOM BEHU, ktorý si v tomto roku zaknihuje svoju jubilejnú dvadsiatu kapitolu.

          Je iba zhoda okolností, že v tom istom roku, v ktorom naše bežecké podujatie jubiluje, svoju premiéru v Slovenskej republike bude mať slávnostný bežecký gala večer - RUNNING GALA - ktorý sa uskutoční 4. marca 2016 o 19.00 h v bratislavskej Rafinery Gallery. Súčasťou slávnostného programu - okrem iného - bude i odovzdávanie víťazných cien v ôsmych nominovaných bežeckých kategóriách:

  • Bežecké podujatie roka
  • Bežecká komunita roka
  • Bežecký čin roka
  • Príbeh roka
  • Rodina roka
  • Bojovník roka
  • Talent roka
  • Najrýchlejšie bežecké výkony roka

          S potešením Vám môžeme oznámiť, že minimálne s jednou nomináciou bude na tomto slávnostnom gala večere zastúpené aj Mesto Ilava, nakoľko ILAVSKÝ BEH - Veľká cena AGROMIXU je jedným z nominovaných podujatí v kategórii Bežecké podujatie roka.

          Po nevýraznom, neslanom - nemastnom súboji o detské ihrisko ŽIHADIELKO si Vás teda v mene organizačného výboru podujatia dovoľujeme opäť požiadať o Vašu priazeň a pozvať Vás do virvaru ďalšieho prestížneho hlasovania.

          Hlasovať môže každý, kto o hlasovanie prejaví záujem, za predpokladu dodržania nasledovnej postupnosti krokov:

          1. Kliknite na odkaz http://www.cvicte.sk/sutaze-2/running-gala-hlasovanie-najlepsie-bezecke-poduj/?showPhotos=1 a otvorí sa Vám portál o cvičení a zdravotnom štýle - hlasovací formulár o najlepšom bežeckom podujatí roka 2015

          2. Vpravo hore na tomto portáli, na odkazoch REGISTROVAŤ / PRIHLÁSIŤ sa musíte najskôr registrovať. Kliknite preto na odkaz REGISTROVAŤ. Otvorí sa Vám registračný formulár. Vyplňte ho a registrujte sa! Ak ste registrovaní raz už boli, pri každej ďalšej návšteve stránky sa stačí už len prihlásiť cez odkaz PRIHLÁSIŤ! Ak máte vytvorenú svoju facebookovskú stránku, nemusíte sa registrovať vôbec, ale kliknite na odkaz PRIHLÁSIŤ a v otvorenom okne následne kliknite na spodný odkaz PRIHLÁSIŤ CEZ FACEBOOK.

          3. Po REGISTRÁCII resp. PRIHLÁSENÍ v hlavnom menu otvoreného portála o cvičení a zdravotnom štýle - cvicme.sk - kliknite následne na ponuku RUNNING GALA HLASOVANIE a hneď vzápätí i na ľavý hlasovací banner ZAHLASUJ A ROZHODNI ktoré bežecké podujatie bolo to naj v roku 2015 v ankete RUNNING GALA.

          4. Potom si pod príslušnou fotografiou a nadpisom nájdite ILAVSKÝ BEH - Veľká cena AGROMIXU a kliknutím na odkaz uvedený pod fotografiou DAŤ HLAS hlasujte!

          5. Hlasovať môžete každý deň, jedenkrát denne, až do konca februára 2016, kedy hlasovanie končí. Takže podporiť môžete naše ilavské podujatie i viackrát!

          Ďakujeme za priazeň a veríme, že spoločnými silami budeme ako mesto tentoraz o niečo úspešnejší, než v hlasovaní, ktoré nám pred niekoľkými týždňami ponúkol obchodný reťazec LIDL.

          Skúsme si napraviť chuť i reputáciu, hlasujme!

(tch)

 

 

 

Malé poohliadnutie sa za Ilavským behom 2015 objektívom Miroslava Tomana a Veroniky Klobučníkovej

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Predchádzajúce aktuality