Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Vaše názory k článku Ilavský beh nominovaný na bežecké podujatie roka 2015

príspevky sú zoradené od najstarších (zmeniť)

[1] OV ILBEH / (tch) - 20.02.2016 20:21 - odpovedať
Priatelia, tak zatiaľ je to nad všetky očakávania! Spanilá jazda priaznivcov ilavského bežeckého podujatia pokračuje a ten sa po troch dňoch hlasovania prekvapivo drží na druhej priečke priebežného poradia, spoločne s Medzinárodným maratónom mieru v Košiciach. Cesta je však ďaleká, čaká na nás ešte dlhých deväť dní hlasovania, nepokazme si to teda! Ďakujeme, zachovajte nám svoju priazeň aj naďalej a hlasujte, hlasujte, hlasujte ...

[2] OV ILBEH / (tch) - 29.02.2016 22:59 - odpovedať

Takže, je dobojované! Musím sa priznať, držali sme sa statočne, ten záverečný štvorhodinový uragán Tvrdošoviec bol však už nad naše sily a nedokázali sme ho v plnej kondícii ustáť. Napriek tomu by som chcel poďakovať všetkým domácim i cezpoľným priaznivcom ILAVSKÉHO BEHU, ktorí neváhali a prispeli do nášho konečného, veľmi pekného a vysokého skóre svojim hlasom. Spravili ste kus dobrej roboty pri propagácii nášho podujatia v bežeckom svete. Ďakujeme!

[3] jJKBhL9Chq0t - 21.04.2016 20:01 - odpovedať
That's way more clever than I was extnepicg. Thanks!

Pridajte komentár


(odpíšte text z obrázku, prosím)

Píšte len text, Vaše riadkovanie bude zachované. Z HTML značiek sú povolené len <strong> a <em>, odkaz na URL sa pridá automaticky.