Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Katka Tekeľová-Sláviková krstila svoju prvú knihu

Dátum: 09.07.2013 | Rubrika: Kultúra | Komentáre (8)

Ilavské kníhkupectvo Kornélia je otvorené ešte len niekoľko mesiacov, uskutočnilo sa tam však už viacero príjemných podujatí pre milovníkov literatúry, ale i dobrej kávy

V júni 2013 sa v kníhkupectve na Moyzesovej ulici konala prezentácia knihy Nedokonalý plán našej rodáčky Kataríny Tekeľovej, rodenej Slávikovej. Pochádza z rodiny učiteľov, detstvo prežila v Ilave, dnes s rodinou žije v neďalekej Považskej Bystrici. Od roku 2003 pracuje v médiách, je dlhoročnou spravodajkyňou domáceho televízneho spravodajstva. Pre svoj knižný debut čerpala námety pospájaním mozaiky medializovaných i nezverejnených osudov okolo seba. V prípade jej prvého románu platí ono známe − radšej si to prečítať ako zažiť! 

Jeden deň máte všetko, na druhý je všetko inak. Na vlastnej koži to zažije aj Zuza, sebavedomá, úspešná mladá žena. Život v luxuse sa zmení na živorenie v totálnej biede, materiálnej aj morálnej. A my s napätím sledujeme príbeh, ktorý odkrýva drsnú realitu súčasnosti. Nájdeme v ňom však aj úprimné city, bezhraničnú rodičovskú lásku, nechýba mu ani riadna dávka romantiky a dráždivej erotiky.

Knihu máme aj v mestskej knižnici, no ak sa vám nechce čakať, kým sa ku vám dostane, zájdite si do kníhkupectva Kornélia, knihy si tam môžete zakúpiť. Príjemné čítanie.

-ot-

Predchádzajúce aktuality