Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Kúpele Trenčianske Teplice pozývajú

Dátum: 29.10.2014 | Rubrika: Dianie v regióne | Komentáre (2)

Oznam o ponuke v rámci akcie "Kúpele v regióne" a dohody kúpeľov s mestom Ilava, o špeciálnych zľavách na vstup do bazénov

 

Pozvánka - z tlačovej správy Trenčianskych Teplíc

 

V rámci akcie „Kúpele v regióne“ pripravili kúpele pre svojich návštevníkov i v tomto roku skutočne atraktívne zľavy: Zľava 50% bude platiť pre všetkých nad 18 rokov, a to na vstup do všetkých termálnych bazénov. Súčasťou poskytovanej zľavy je aj 30% zľava pre vstup do bazéna Grand, hovorí Ing. Andrea Puskailer, generálna riaditeľka spoločnosti Kúpele Trenčianske Teplice, a. s.

V tomto roku si kúpeľní hostia navyše vychutnajú najobľúbenejší termálny bazén Sina v novej, zmodernizovanej podobe, ktorý robí z kúpania vo vzácnom zrkadlisku skutočne jedinečný zážitok. Atraktívne priestory liečivého bazéna sú verejnosti  otvorené od  septembra 2014 a spolu s ďalšími rekonštruovanými časťami interiéru kúpeľov tak priamo pozývajú  vychutnať si naplno  atmosféru pravých kúpeľov.

Prioritou kúpeľov je otvoriť svoje brány čo najširšej verejnosti. Do projektu „Kúpele v regióne“ sa zapája 17 miest a obcí ( Trenčianske Teplice, Trenčianska Teplá, Omšenie, Dolná Poruba, Dubnica nad Váhom, Nová Dubnica, Nemšová, Horné Srnie, Motešice, Trenčín, Považská Bystrica, Ilava, Bzince pod Javorinou, Krásno, Bánovce nad Bebravou, Nové Mesto nad Váhom a Trenčianska Turná).

Podstatou dohody medzi kúpeľmi a Trenčianskym krajom je špeciálna zľava na vstup do bazénov pre všetkých obyvateľov regiónu, ktorí majú v daných mestách a obciach trvalé bydlisko.

Záujemcom o túto akciovú ponuku stačí, aby sa pri kúpe procedúr preukázali platným občianskym preukazom. Na základe tohto dokladu zaplatia automaticky zľavnenú cenu.

 

Prílohy:

 

 

 

Predchádzajúce aktuality