Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Majstrovstvá boxu v Dubnici n/V

Dátum: 15.10.2012 | Rubrika: Šport | Komentáre (10)

Pozývame všetkých priaznivcov boxu na Majstrovstvá ÚNIE BOXERSKÝCH KLUBOV SLOVENSKA a 2. ročníka súťaže o Pohár Janka ZACHARU

 

POZVÁNKA

BC Dubnica, ako organizátor pozýva Vás, Vašich spolupracovníkov, priateľov a kamarátov na  1. Majstrovstvá ÚNIE BOXERSKÝCH KLUBOV SLOVENSKA a 2. ročníka súťaže o Pohár Janka ZACHARU,  ktoré sa uskutočnia v dňoch 20. – 21. 10. 2012 v Mestskej športovej hale v Dubnici nad Váhom. Vstup voľný.


Časový program:

20. 10. 2012 (sobota)      14:00 hod.      - semifinálové zápasy

21. 10. 2012 (nedeľa)      09:00 hod.     - finálové zápasy

 

Akcia sa uskutočňuje v zmysle športového kalendára Únie boxerských klubov Slovenska. Stretnú sa tu boxeri z celého Slovenska  vo vekových kategóriách: mladší žiaci, olympijské nádeje a elite, v počte 110 boxerov a štyridsať trénerov a funkcionárov. V sobotu bude odboxovaných cca 45 zápasov a v nedeľu cca 29 zápasov.

Prítomný bude aj olympijský víťaz Ján Zachara - čestný prezident UBCS, majster sveta juniorov z roku 1985 Michal Franek - prezident UBCS, JUDr. Peter Korec - viceprezident UBCS a ďalší hostia.

Pästiarstvo v Dubnici nad Váhom s bohatou históriou nepretržite existuje už viac ako 70 rokov a dubnický boxerský klub je jedným z najúspešnejších boxerských klubov na Slovensku. Náš klub spolupracuje s boxermi aj Vašich miest a obcí. Najväčšie úspechy nepochybne dosiahol náš bývalý boxer svetového formátu Janko Zachara, ktorý získal v roku 1952 v Helsinkách zlatú olympijskú medailu a ktorý stále v našom klube pôsobí pri výchove začínajúcej mládeže.

Nedá sa nespomenúť posledný fantastický úspech nášho boxera Juraja Didiho, ktorý získal v týchto dňoch bronzovú medailu na Majstrovstvách Európy žiakov v ruskej Anape a ktorý bude tiež boxovať na tomto stretnutí.

 

POZÝVAME SRDEČNE VŠETKÝCH PRIAZNIVCOV BOXU !

Boxing club Dubnica

Ing. Jaroslav Šlesar
prezident BC Dubnica

Fotografie

Predchádzajúce aktuality