Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Vaše názory k článku Návšteva prezidenta SR v Ilave

príspevky sú zoradené od najstarších (zmeniť)

[1] obciansky - 16.03.2019 14:22 - odpovedať
zaujíma ma skutočný dôvod návštevy prezidenta v meste ilava a regione ilava. Ked mesto o tom riadne včas a dostatočne neinformovalo ,aby občania vedeli, tak sa vynárajú otázky či prišiel si pozreť budúce pôsobisko alebo rozdával predvolebné inštrukcie. čo priniesol mestu a pre mesto ilava?Frázy vynechajte.

[2] primator - 19.03.2019 08:04 - odpovedať
Dobrý deň
Prezident SR Andrej Kiska na novoročnom stretnutí primátorov avizoval, že bude navštevovať mestá a obce. Dňa 4.3.2019 z kancelárie prezidenta telefonovali a chceli si dohodnúť stretnutie (predbežne na 14.03.2019)
V pondelok 11.03.2019 MsÚ Ilava navštívili ľudia z odboru protokolu prezidenta SR , kde z protokolárneho hľadiska a organizačnooficiálnej časti programu prezidenta republiky stanovili presný dátum: 14.03.2019 a čas stretnutia : 9.00 hod.
Prezident v rámci Ilavského okresu navštívil:
Mestský úrad Ilava, Strednú odbornú školu v Pruskom, dubnickú spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou čistiarní vôd pre domácnosť, Mestký úrad Dubnica nad Váhom, kde sa stretol s primátormi a starostami obcí Ilavského okresu a navštívil Stredisko Evanjelickej diakonie v Košeci.

Myslím, že o návšteve prezidenta Andreja Kisku sme informovali dostatočne a včas.
Občanov sme informovali HNEĎ ráno 12.03.2019 oznamom na stránke mesta www.ilava.sk. Súčasne bola táto informácia vyhlásená viac krát mestským rozhlasom. Oznam o návšteve sme umiestnili na dvere vstupnej budovy MsÚ a aj na budovu Okresného úradu. Súčasne sme túto informáciu zverejnili na stránke „Aktuality mesta ILAVA“

Pridajte komentár


(odpíšte text z obrázku, prosím)

Píšte len text, Vaše riadkovanie bude zachované. Z HTML značiek sú povolené len <strong> a <em>, odkaz na URL sa pridá automaticky.