Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Nové regály v knižnici

Dátum: 13.01.2017 | Rubrika: Kultúra | Komentáre (0)

Zatiaľ iba osem a nový príručný stolík, ale veríme, že časom pribudnú ďalšie

    Novozriadený Fond na podporu umenia v zriaďovateľskej pôsobnosti Ministerstva kultúry Slovenskej republiky nás v roku 2016 okrem dotácie na knihy podporil sumou 1500 € na nové knižné police.

Na projekte s názvom Zlepšenie podmienok pre uloženie knižničného fondu Mestskej knižnice v Ilave sa podieľa aj Mesto Ilava spoluúčasťou v sume 81 €. V detskom oddelení tak pribudlo osem nových knižničných regálov a jeden príručný stolík.Veríme, že toto je len začiatok a zastarané zariadenie sa nám v nasledujúcich rokoch podarí celé vymeniť, či už s prispením ministerstva kultúry, alebo mesta. Chceme, aby sa naši čitatelia v knižnici tešili nielen z knižiek, ale aj z príjemného prostredia.

Ako pri minulých projektoch, aj teraz sa chceme poďakovať: Okrem fondu na podporu umenia aj vedeniu mesta a hlavne našim kolegom z mestského úradu -majetkového oddelenia, ekonomického, právničky mesta a sekretariátu primátora.

Pozývame Vás do knižnice! Máme množstvo nových knižiek, nielen pre dospelých, ale vďaka fondu na podporu umenia a mestu aj pre deti a mládež.

-ot-, -ih-

Predchádzajúce aktuality