Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Vaše názory k článku Oficiálne výsledky

príspevky sú zoradené od najstarších (zmeniť)

[1] volič - 16.03.2014 15:12 - odpovedať
Preboha, ľudia! Helená Mezenská na piatom mieste v Ilave? Čo ste načisto zošaleli? To ste už naozaj takí zúfalci, že nedokážete rozlíšiť skutočnú kvalitu od pohodeného fejku? Čo by nám tak pani Mezenská, ako prezident republiky mohla asi ponúknuť? Výlet na Mars? Príchod Mimozemšťanov? Či veštenie z gule? Spamätajte sa! Veď včera sa nehralo o fazuľky, išlo o veľmi vážnu vec. O našu spoločnú budúcnosť, o vážne občianske rozhodnutie! Prehliadli ste snáď, že tejto koketnej exhibicionistke, doslova chorobne zahľadenej do seba a svojich televíznych vystúpení išlo v skutočnosti o úplne niečo iné? Nečudujem sa, že počas včerajšej volebnej noci žiarila spokojnosťou a s nevídanou chuťou celý jej zostatok pretancovala. Na jej mieste by som urobil to samé, veď dosiahla čo chcela! Zviditeľnila sa, dokonale sa mediálne predala, vstúpila do povedomia Slovákov. Myslíte, že je to až tak málo? A to všetko za relatívne zanedbateľné, určite nie vlastné peniaze. Čo viac si mohla priať, keď od samotného začiatku svojej takzvanej volebnej kampane musela vedieť, že na funkciu prezidenta SR nemá, mentálne ani počtom hlasov, že je vysloveným outsiderom? Nevadilo by to, ak by ste jej nenahrali na smeč a neskočili ako svorka slepých a vyhladovaných vlkov na ňou pohodenú kosť. Nemuseli ste predsa voliť Fica, ak ste nechceli. Bola tu alternatíva troch ďalších kandidátov, minimálne tak dobrých a minimálne tak schopných, nie však v porovnaní s pani Mezenskou. Vy ste ale päťdesiatsedem spoločensky veľmi potrebných hlasov premrhali a doslova bohapusto ich utopili v márnotratnosti ducha pani Mezenskej. Bez mihnutia oka a akéhokoľvek pohnutia rozumom! Trestuhodné, no ľudské. Každý občan si totiž zaslúži prezidenta na svoj vlastný obraz! Boh vám odpusť ...

[2] tiežvolič - 16.03.2014 16:57 - odpovedať

Ilava nie je výnimkou, v mnohých mestách ju ľudia prijali podobne. A takýchto jedovatých útokov ako je voličov bude len pribúdať, nie je to náhoda. Je to len ďalšie zo znamení, že táto planéta už nemieni trpieť lož a nekompromisne ju odhaľuje. Mezenská, ako mnoho iných na zemi pozdvihla hlas voči lži a nespravodlivosti, pred čím zatvárajú oči tí, ktorí mali ísť príkladom, a samotné cirkvi by sa najradšej schovali v kostoloch, než aby prehovorili jazykom pravdy. Kde je odvaha veriacich a kto pozdvihuje hlas voči tomu, čo sa pácha na politickej scéne? A nielen tam? Čo je platná veriacim ich viera zo zvyku a povinnosti, ktorú nedokážu uplatňovať v bežnom občianskom živote tak ako ju hlásal Kristus? Nie je to veru náhoda, že strany s kresťanským názvom sa stále viac prepadajú a ich lídri pomaly miznú zo scény. Vy tie znamenia nevidíte? Zamyslel sa volič i nad tým? Či sa zabudlo aj na to, že práve v Ilave to boli napríklad posledné komunálne voľby v znamení nenávistných útokov *********** napokon zlomilo väz? Či toto nie je hanba takto sa správať? Je náhoda, že i jeden z vysokých predstaviteľov jednej cirkvi Bezák vystúpil za nutnosť otvorenosti v hlásaní Kristových zásad, a zasa je to väčšina veriacich, ktorá by ho najradšej zakopala pod zem? Ako chcete ešte zapchať ľuďom, ktorí volajú po slobode, uši? Takže kto je tu šialený, volič? Ak chcete niekomu otvoriť oči, hovorte o faktoch. Je naopak úžasné, že jedna čistá duša a dokonca z najvyšších pozícii v krajine volá po spravodlivosti a návrate Božieho poriadku. A vás ide rozhodiť, namiesto aby ste sa vážne zamyslel nad sebou i nad smutným stavom národa, ktorý ide viac ku dnu ako nahor ku šťastiu a prosperite, ktorý môže nasledovať len pri správnom plnení Božích zákonov. Ono by malo byť skôr divné, že v krajine, v ktorej sa hlási také vysoké percento veriacich, nemá preferencie vyššie. A nehľadajte v nej dokonalosť stačí, že prehovorila!

[3] volič - 17.03.2014 08:49 - odpovedať
Noó, tiež názor. Síce poriadne zmätený a chaotický, ale vlastný! Taký mezensko-okultistický! A potom príde ešte oheň ... a síra ... a trest boží ... Nie, nie, takýmto ľuďom to nevysvetlíš!

[4] tiežvolič - 17.03.2014 11:53 - odpovedať
To Noó všetko vysvetľuje Treba dať ešte do zvončeka a zas bude dobre

[5] nechápavý - 23.03.2014 00:24 - odpovedať
Zdá sa mi, že reakcia na voličov príspevok trefne popisujúci volebný folklór roztočený okolo pani Mezenskej nie je vôbec relevantná. Ak som to dobre pochopil, tromi statočnými popri Ficovi mali byť podľa voliča zrejme Kiska, Procházka a Kňažko. Kiska s Kňažkom kopali výhradne za seba, Procházka dal kádehákom kopačky už dávnejšie. A čo sa Hrušovského v zálohe týka, ten urobil jednu zásadnú chybu, nevedel, kedy odísť. Uniká mi teda akákoľvek spojitosť s kresťanským hnutím, či cítením. Alebo sa mýlim?

[6] tiežvolič - 26.03.2014 08:42 - odpovedať
Voliča sa musela veľmi dotknúť opovážlivosť niekoho voliť inak, než bolo zvykom za časov, keď sa odporúčalo koho voliť. Tento typ novodobých ksč-kádeháčikov toho už veľa neznesie, preto rýchlo kolabujú ak sa ich dotknú myšlienky, ktoré sú mimo ich obzoru. No dúfajme že nebude odporúčať koho nevoliť v druhom kole – „však sa hádam ten Fico, potvora ubráni aj sám„

Pridajte komentár


(odpíšte text z obrázku, prosím)

Píšte len text, Vaše riadkovanie bude zachované. Z HTML značiek sú povolené len <strong> a <em>, odkaz na URL sa pridá automaticky.