Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Okresná paralympiáda ŠZŠ

Dátum: 16.06.2011 | Rubrika: Školstvo | Komentáre (4)

ŠZŠ Ilava najlepšia na okresnej paralympiáde špeciálnych základných škôl

Okresná paralympiáda špeciálnych škôl

Žiaci ŠZŠ Ilava sa zúčastnili dňa 9.6.2011 okresnej paralympiády v ľahkoatletických disciplínach, ktoré organizovala ŠZŠi Trenčín. Paralympiády sa zúčastnili žiaci špeciálnych základných škôl z Trenčína, Považskej Bystrice, Púchova, Nového Mesta nad Váhom, Trenčianskej Teplej a Ilavy.

Našu školu reprezentovali Kristína Podmanincová, Tomáš Zákopčan, Dominik Ursík a Jana Ševčivová. Najlepšie sa umiestnila Kristína Podmanincová, ktorá získala 1. miesto v behu na 60 m a v skoku z miesta. Vo vrhu guľou obsadila 3. miesto. Pekný úspech dosiahol aj Tomáš Zákopčan, ktorý v skoku do výšky obsadil 1. miesto. Týmto umiestnením naša škola patrila medzi najlepšie.

Za vzornú reprezentáciu školy patrí žiakom poďakovanie.

Ján Kminiak, Adriana Dudeková

Fotografie

Kristína Podmanincová, víťazka v behu na 60 m a v skoku z miesta

Kristína Podmanincová, víťazka v behu na 60 m a v skoku z miesta

Tomáš Zákopčan, víťaz v skoku do výšky

Tomáš Zákopčan, víťaz v skoku do výšky

Predchádzajúce aktuality