Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Platba za divadelný projekt uhradená!

Dátum: 04.10.2012 | Rubrika: Kultúra | Komentáre (3)

Mestu Ilava bola v týchto dňoch z Fondu mikroprojektov uhradená platba za projekt "Zahrajme sa spoločne"


Uhradená platba za projekt

V utorok  2.10.2012 sa vrátila na účet mesta z Fondu mikroprojektov platba za projekt "Zahrajme si spoločne" vo výške 21 602,65 €.

Kliknite: Oznámenie o poukázaní finančných prostriedkov

 

Pripomenutie vystúpenia z divadelnej akcie projektu "Zahrajme sa spoločne"

Začiatkom júla 2011 prebiehala v Dome kultúry Ilava päťdňová divadelná akcia pod názvom Zahrajme si spoločne – projekt česko-slovenských tvorivých dielní. Na podujatí sa zúčastnili divadelníci z desiatich česko-slovenských pohraničných miest. Päť desaťčlenných skupín pod vedením českých a slovenských odborných lektorov  pracovali na textoch slovenskej a českej divadelnej klasiky, aby 4.7.2011 podvečer v sále DK predviedli divákom krátke prezentácie rôznych tvorivých inscenačných postupov. Práve s touto prezentáciou súvisela aj  oprava javiskovej podlahy a zadnej opony v sále DK Ilava, o ktorej sme informovali v číslach IM. 5.7.2011 dopoludnia sa vo vestibule DK uskutočnila vernisáž fotografií z celého podujatia spojená s občerstvením.

Mgr. Magda Pajánková, DK

 

V ten istý deň zároveň pani Tvrdoňová ohľadom "Rekonštrukcie chodníkov" vyjadrila poďakovanie za rýchle zaslanie požadovaných dokumentov. Platbu zautorizovala už 1.10.2012. Peniaze by mestu mali prísť cca o 2-3 týždne.

bližšie: Mgr. Viera Baginová, Finančné oddelenie

 

 

Predchádzajúce aktuality