Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Vaše názory k článku Práce na železnici ukončené

príspevky sú zoradené od najstarších (zmeniť)

[1] Sihoťar - 02.07.2014 12:35 - odpovedať
Vážený a čo bude so zastávkami pri podjazde-bývalé zastávky Ilava železničné závory? So závorami zrušili aj zástavky? To budú autobusy už cez Ilavu takto chodiť zachádzať s kruháču otočia sa pri bývalej nemocnici? To mi je ozaj bohumilé mesto a vraj okresné kde autobusy zachádzajú ako kamsi na lazy. To už ozaj je bližšie na stanicu do Trenčianskej Teplej ako sa terigať od nemocnice na železničnú stanicu 2km alebo opačne. Žiadame aby zodpovedné osoby ktoré nedoriešili situáciu s autobusmi cez Sihoť po rekonštrukcii železnice boli finančne sankcionovaní na plate.

[2] Mario Hrubý - 15.07.2014 22:08 - odpovedať
Rád by som sa spýtal čo sa bude robiť so zničenými cestami ktoré poškodili ťažké mechanizmy realizujúce výstavbu železnice? Vyjazdené jamy boli len zahádzané štrkom ktorý sa vyjazdí. Najviac bola zrejme zničená asfaltová cesta pri kanáli na ktorej zostalo pár pekných "pamätných miest" na túto mega akciu ....

Pridajte komentár


(odpíšte text z obrázku, prosím)

Píšte len text, Vaše riadkovanie bude zachované. Z HTML značiek sú povolené len <strong> a <em>, odkaz na URL sa pridá automaticky.