Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Prezentácia knihy uznávanej psychologičky-pozývame

Dátum: 20.10.2016 | Rubrika: Kultúra | Komentáre (0)

Michaela Buck má po starých rodičoch korene v Ilave a dodnes tu žijú jej príbuzní.

Kníhkupectvo Kornélia a Mestská knižnica Ilava Vás pozývajú na prezentáciu knihy PANIKA za účasti autorky, psychologičky Michaely Buck. Uskutoční sa vo štvrtok 3. novembra 2016 o 16.30 v predajni Knihy Kornélia.

Autorka s mamou veľmi rada navštevovala starú mamu, ktorá bývala v na námestí. Spomienky ju vracajú do Ilavy, má radosť zo stretnutí s tunajšími príbuznými. V súčasnosti je medzinárodne uznávanou psychologičkou, pôsobiacou na renomovaných zahraničných univerzitách. Prednáša študentom, pomáha radami, seminármi ako riešiť krízové situácie života ľudí. 

V júni tohto roku vydala nevšednú publikáciu PANIKA, plnú zaujímavých a užitočných informácií, cvičení a skutočných príbehov. Je určená ľuďom, ktorí trpia panickou poruchou, ale aj tým, ktorých panické ataky prepadávajú iba príležitostne. Vyťažia z nej aj ľudia, ktorých trápia rôzne fóbie. V publikácii sa dozviete, ako sa panické ataky prejavujú, čo ich spôsobuje a akým smerom sa vybrať k uzdraveniu.  Autorka  sa opiera o posledné vedecké výskumy využívané vo svete a zároveň uplatňuje svoje dlhoročné terapeutické skúsenosti.  

-ot-

Predchádzajúce aktuality