Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Vaše názory k článku Rekonštrukcia otoču na sídlisku Skala

príspevky sú zoradené od najstarších (zmeniť)

[1] Rasťo - 10.07.2015 22:18 - odpovedať
Konečne nádherná otoč. Vďaka

[2] marekjozef - 10.07.2015 23:10 - odpovedať
Dobrý večer, práve som si pozrel záznam z mimoriadneho MZ zo dňa 7.7.2015. Pozerám totiž každé MZ a z tohto mimoriadneho som pochopil, že primátor mesta vetoval niektoré body uznesenia z predchádzajúceho MZ. Zaujala ma diskusia v časti, ktorá sa týka schvaľovania finančných prostriedkov na investíciu "Rekonštrukcia otoča", tak som si ju pozorne pozrel niekoľko krát. Nakoľko som detailne nerozumel hlavnému kontrolórovi pozrel som si aj zápisnicu z tohto MZ. Ak som dobre pochopil, realizácia investície (alebo jej obstaranie) bola spustená bez toho, aby bola krytá dostatočnými zdrojmi, keďže až teraz malo MZ schváliť chýbajúce financie. Prekvapil ma výrok pani Mgr. H. - právničky, že mesto neporušilo zákon. Zákon porušený bol, a to aj 583/2004 a aj 501/2001 obidva v z. n. p. Ak na tom, že nebol porušený zákon táto pani trvá, tak nech vo vlastnom záujme vráti vysokoškolský diplom. Vyhne sa tak svojim ďalším fatálnym prešľapom vo svojej (až sa bojím povedať, že) právnickej praxi. Zarážajúci je aj veľmi vlažný prístup poslancov a absencia potreby zistiť, kde tá pravda skutočne je, pretože zástupcovia ľudu, nejde o Vás, ale o tých ktorí Vám dôverujú. Prosím poslancov, buďte dôslední, objektívni a zodpovední vo svojej funkcii a hľadajte pravdu. V Ilave mi to už pripadá ako v Kocúrkove, zákony sa tu vysvetľujú svojvoľne a účelovo k potvrdeniu si svojej iluziórnej pravdy.
S pozdravom Marek

[3] Rasťo - 25.07.2015 21:56 - odpovedať
Choďte sa pozrieť dnes na žľab po búrke. "srdiečko zaplesá"!!!!! Krásne investované peniaze.

[4] iEJ9aCQ0A - 27.11.2015 11:07 - odpovedať
Šport je sfačasť spoločnosti ako každe1 ine1, v africkfdch či jucrimeoahkfdch krajine1ch doslova kultove1. Ote1zka, či chceme, aby dnešne9 pre1vo a more1lka boli dve odlišne9 veci ako o tom inšpirujfaco pedše M. Bobek v se9rii svojich čle1nkov o (ne)reformovatelnosti studia pre1v v Čeche1ch. Či chceme ako pedšem analogicky v tomto poste , aby i šport a fair-play boli najme4 v budfacnosti u ne1s dve odlišne9 veci. Te1 ote1zka je totiž aj na ne1s. Domnievam sa totiž, že falohou akademicke9ho prostredia resp. univerzedt je kultivovať. Z určite9ho nadhľadu konštruktedvne kritizovať spoločnosť a procesy v nej, šport nevynedmajfac...

[5] 9HJIGh0lOVKq - 27.11.2015 11:50 - odpovedať
I think you've just captured the answer peelrctfy

Pridajte komentár


(odpíšte text z obrázku, prosím)

Píšte len text, Vaše riadkovanie bude zachované. Z HTML značiek sú povolené len <strong> a <em>, odkaz na URL sa pridá automaticky.