Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Rekonštrukcia železničnej trate

Dátum: 27.05.2013 | Rubrika: Infoservis | Komentáre (1092)

Pridané fotografie z rekonštrukcie trate.

17. 3. 2013. Na stavbe podjazdu a podchodu na Sihoti prebieha stavebný ruch. Po odstránení asfaltu na oboch stranách trate sa prikročilo k odstraňovaniu štrkového podložia niekdajšieho nadjazdu. Položili sa základy budúceho podjazdu, ktorý opäť spojí mestskú časť Sihoť s okolím. Priložená fotogaléria mapuje stav podjazdu pred, ako aj počas rekonštrukcie.

mirto

 

Zmena organizácie dopravy v súvislosti s rekonštrukciou železničnej trate


Od 13.2. 2012  sa budú meniť vývesky na zastávkach  prímestskej autobusovej dopravy v Ilave a okolí. Predpoklad je, že do piatku bude všetko hotové. V autobusoch sú už od 11.2.2013 oznamy o zmene organizácie dopravy. Obchádzková trasa cez privádzač k Ilava nemocnica a späť sa bude využívať už od 4,55 hod. dňa 18.2.2013.

Cestujúci budú mať informácie o odchodoch autobusov na príslušných zastávkach a na internetových stránkach SAD Trenčín od piatku 15.2.2013. Vodiči boli upozornení na situáciu a poučení o spôsobe obsluhy zastávok Ilava, žel. stanica, veterina a ÚZNV. Cestujúci sa môžu informovať aj priamo u nich.

Súkromné vozidlá a zásobovanie budú musieť pre prístup na Sihoť využívať diaľničný privádzač. Pre chodcov zabezpečí realizátor stavby firma STRABAG  priechody v mieste popri potoku, prípadne na inom mieste na úseku od rekonštruovaného priecestia až po Porubský potok ak to bude vyžadovať stavba.Oznámenie zhotoviteľa stavby "Združenie ŽSR - Beluša"!

Zhotoviteľ stavby "Združenie ŽSR - Beluša" Vám oznamuje, že železničné priecestie trate Bratislava - Žilina v km 142,880 (cesta do Pruského) bude v zmysle stavebného povolenia a PD od 18.2.2013 uzatvorené. SAD Trenčín je o tejto situácii informovaná.

Kontakt:
Združenie "ŽSR - Beluša" Trenčianska Teplá
+421 (0)911 495 958
lubomir.gono@strabag.com
www.strabag.sk

 

-mpu-

 

 

Predchádzajúce aktuality