Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Vaše názory k článku Rodí sa nová vianočná atrakcia

príspevky sú zoradené od najstarších (zmeniť)

[1] ILAVAN - 30.11.2008 11:45 - odpovedať
Podla ma to to je krasny strom ...a dufam ze to vide aj nabuduci rok ako minuly ta ,gula,a pred tym este ten veniec no a chcem sa spytat sme v ten knihe rekov

[2] Ochranár - 30.11.2008 12:58 - odpovedať
Zasa jeden zbytočne zničený strom! Možno budeme v knihe rekordov v počte vyrúbanych stromov a stroveného proviantu. A potom, že kríza? Figu borovú, keď v Ilave je stále čo piť. Samzrejme "satarmo".

[3] Oponent - 30.11.2008 18:51 - odpovedať
Teda Ochranár, je mi Ťa úprimne ľúto! Si typickým predstaviteľom tých občanov, ktorí sú iba úbohými konzumentami toho čo im iní naservírujú a ešte majú tú drzosť, že ich za to bez akéhokoľvek chochmesu a úcty kritizujú ...
Dám na to krk, že okrem jalového plácania hubou si v živote nič poriadne neurobil. Keď nič, tak myslím niečo iné, než riešenie Tvojho vlastného a úbohého Ega, myslím tým niečo užitočné a prospešné pre kolektív, spoluobčanov, či aspoň pre Tvoju najbližšiu rodinu. Takých ako Ty sú plné mestá a všade sú z nich približne rovnako nadšení, ako u nás, v Ilave. Chcem Ti tým iba povedať, že mi je úplne jedno, odkiaľ pochádzaš a kde bývaš! Si v podstate univerzálny prototyp úplne zbytočného človeka. Parazit, ktorý vlastne ani nevie prečo žije a nie je teda z neho ani absolútne žiadny osoh ...
Prepáč, že som sa do Teba tak obul, ale neznášam argantných ľudí bez akejkoľvek lásky a úcty k blížnemu. Osobne poznám ľudí, ktorí sa na včerajšej akcii aktívne podieľali a pripravili svojim vnímavejším spoluobčanom vianočný dartček, za ktorý sme im všetci v meste - aspoň drtivá väčšina z nás - povďační. Ja som sa síce na výzdobe mestského vianočného stromčeka tiež nepodieľal, ale aspoň držím ústa a hlúpo neplácam. Vážim si totiž výsledky práce ktoré užívam, aj keď som sa na jej vykonaní žiadnym významným dielom nepodielal. Lenže s tým sa už, kamarát, musíš narodiť! To Ti do vienka samé nespadne!

[4] ilavanka - 30.11.2008 21:34 - odpovedať
Milý ochranár, vianočný strom býva na námestí každý rok, bol by aj tohto roku, či už vyzdobený alebo nie. Ak sa nemýlim tak sa vždy vyrezávajú stromy ktoré niekde zavadzajú, viem že stromy zvyknú ponúkať ľudia, ktorým v záhrade vyrástli tak, že z bezpečnostných dôvodov je ich výrub nutný. A čo sa týka toho toho proviantu a pitia, pokiaľ viem tak väčšia časť z toho bola od súkromnej firmy a súkromných darcov , takže ťa je do toho prd. Vlani som im tam tiež z domu niečo priniesla...A ak sa niekedy pridáš a budeš tak makať ako oni, ujde sa aj tebe.

[5] Ochranár - 03.12.2008 11:51 - odpovedať
Mate pravdu, nakoniec je to jediné pozitívum Ilavy, tak prečo nie! Maličkosť, ale poteší...

[6] Sára - 03.12.2008 21:08 - odpovedať
Veľmi krásny darček pre obyvateľov mesta od šikovných ľudí čo to vytvorili.Vďaka ,že pokračujete v tradíciach bývalého vedenia.

[7] suzi - 04.12.2008 17:11 - odpovedať
Je to velmi pekne, naozaj nadherne:-)) Bol to super napad!

[8] http://www.payless-shoes.net/mens-jeans-c-213.html - 07.01.2013 19:37 - odpovedať
Should I start a blog or website for addiction/recovery related information?

[9] OLuMCC2tJQCQ - 21.12.2014 20:41 - odpovedať
Great pictures, and great blog!! I sit now for some time and look thgoruh your blog..Maybe you would like to follow each others blogs?? Stop by and tell me what you think ;)

[10] B2sVQ1CAjmU0 - 25.12.2014 16:02 - odpovedať
Taky si nede1ve1m předsevzeted, ale ne proto, že bych je nedodržela, ale spedše proto, že si mysledm, že všechy ty věci jako zdravě jedst, nekouřit, nepedt, dodržuji během cele9ho roku :)

Pridajte komentár


(odpíšte text z obrázku, prosím)

Píšte len text, Vaše riadkovanie bude zachované. Z HTML značiek sú povolené len <strong> a <em>, odkaz na URL sa pridá automaticky.