Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Vaše názory k článku Rozprávkové dopoludnie v knižnici

príspevky sú zoradené od najstarších (zmeniť)

[1] J.Koštialiková - 22.03.2012 18:02 - odpovedať
Ďakujeme za veľmi hodnotné kultúrne podujatie. Strávili sme nielen príjemné dopoludnie, ale pripomenuli sme si aj pravé ľudské hodnoty, ktoré sa v rozprávkach ukrývajú. Precízne pripravený program spestrený plnením úloh a ochutnávkou "svadobných koláčov" nás aspoň na chvíľu preniesol do rozprávkového sveta. Verím, že aj vďaka takýmto podujatiam neupadnú tieto skvosty ľudovej slovesnosti do zabudnutia a aj naďalej budú pri nich usínať ďalšie a ďalšie generácie detí. Veď čo môže byť krajšie ako so zatvorenými očami snívať o čarovnom svete, kde zlo je vždy potrestané a dobro nakoniec zvíťazí. Škoda, že to tak nie je aj v bežnom živote.

[2] QqhYQJMOhOwEvH - 04.10.2012 07:24 - odpovedať
> Mohlo by to tak bfdt?Mysledm, že ano - určitě je to jedno z akceptovatelnfdch řešened.Co se tfdke1 druhe9 ote1zky, lepšed je (=nevidomed uživatele9 jsou zvykled) zohacve1ned hierarchie, pokud to z nějake9ho důvodu nelze, je samozřejmě možne9 použedt H1 a pak H3, že1dnfd proble9m to IMHO nezpůsobed.

[3] PESCdx0uGNNU - 21.12.2014 10:37 - odpovedať
Very useful tips. Really helps to norarw things down and focus the information. Even though sometimes we already know the answers, asking the right questions helps to sort out the info. Thanks alot![]

Pridajte komentár


(odpíšte text z obrázku, prosím)

Píšte len text, Vaše riadkovanie bude zachované. Z HTML značiek sú povolené len <strong> a <em>, odkaz na URL sa pridá automaticky.