Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Vaše názory k článku Schválená Eurofondová žiadosť na MŠ Klobušice

príspevky sú zoradené od najstarších (zmeniť)

[1] Jan - 14.09.2017 08:25 - odpovedať
Radosť máme, ale...za 11 rokov vo funkcii kedy sa postavilo niekoľko nových bytoviek, prisťahovalo veľa, hlavne, mladých rodín...prečo sa ľady pohli až minulý/tento rok po petícií občanov?

[2] Ing. Janušek - 22.09.2017 07:11 - odpovedať
S údivom som sledoval záznam z mestského zastupiteľstva zo dňa 19. 9. 2017 v Iliavke a neveril som vlastným ušiam čo som počul od jedného diskutujúceho z pléna. Vraj sa dotyčný pán oboznámil s dokumentáciou prístavby MŠ Klobušiciach a môžem len konštatovať že dotyčný pán -neviem odkiaľ bral informácie, ale keby sa oboznámil s projektom na našom oddelení výstavby a životného prostredia tak by netvrdil, že štvorcový meter prístavby stojí 1500€/m2. Pospájanie jabĺk s hruškami evidentne prospelo v danej chvíli na očierňovanie a dezinformáciu. Samozrejme matematika nepustí vydeliť celkový náklad stavby s metrami štvorcovými (to je tak jednoduché) a už je „škandál na svete“ tomu ľudia rozumejú. Ale keby sa dotyčný pán oboznámil s projektom, tak by sa dozvedel aj to, že v cene sú aj práce na starej MŠ - odkanalizovanie (prípojka kanalizácie), doplnenie plynového kotla a úprava pôvodnej kotolne, úprava kuchyne, úprava rozvodov plynu a podobne. Cena za meter m2 je v iných hodnotách. Tieto rozpočtové ceny sú predbežné a sú predmetom zreálnenia v prebiehajúcej súťaži. Má možnosť sa zúčastniť každý, kto splní podmienky súťaže a môže dať uchádzač optimálnu cenu.

Pridajte komentár


(odpíšte text z obrázku, prosím)

Píšte len text, Vaše riadkovanie bude zachované. Z HTML značiek sú povolené len <strong> a <em>, odkaz na URL sa pridá automaticky.