Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Vaše názory k článku Stanovisko k zastavovaniu rýchlikov v Ilave

príspevky sú zoradené od najstarších (zmeniť)

[1] mirto - 16.09.2013 17:32 - odpovedať
Železnice stanovisko dali, ale nezdôvodnili ho.
Asi zas vyhrala taktová doprava, ktorá je aj tak na dve veci, keď rýchliky prídu do cieľa aj tak s meškaním

[2] Milena - 17.09.2013 10:59 - odpovedať
Dobrý deň pán primátor, poprosím Vás o urgentnú odpoveď. Po rozhovore s robotníkmi pracujúcimi na železničnom podjazde som dosť znepokojená. Povedali mi, že podjazd isto nebude spravený do novembra ako ste nám deklarovali , ale pravdepodobne najskôr až v marci. Obyvateľom Sihote už dochádzajú nervy, pre autá dlhá obchádzka a pre chodcov katastrofálne podmienky, keď chceme ísť do mesta. Kopu blata, vody. Ide zima, takže to bude ešte horšie. A čo chudáci deti, keď musia chodiť cez to do školy. Prosím o preverenie a navrhnutie riešenia.

[3] primator - 17.09.2013 13:04 - odpovedať
Dodávateľ stavby z konzorcia Strabag mal na nás takúto požiadavku.Dôrazne som to odmietol a trval a trvám na dodržaní harmonogramu do konca roka.Podrobne to máte zo záznamu posledného zastupiteľstva na titulnej strane ikona youTube MsZ v závere,moju informáciu.Fakt je ten,že so stavbou majú problémy.

[4] ANTON - 18.09.2013 22:24 - odpovedať
Pán primátor
Treba znova dať požiadavku k zastavovaniu rýchlikov v Ilave,nakoľko v marci 2014 sa pre-vádza drobná zmena cestovného poriadku.
V prípade negatívneho stanoviska požadujte
aj zdôvodnenie.

[5] mirto - 22.09.2013 08:59 - odpovedať
Pokiaľ viem tak minuloročné zdôvodnenie nezastavovania bolo tým, že prebieha rekonštrukcia trate. Ale veď tá prebieha v Trenčíne a prebiehala aj v TnTeplej, kde rýchliky normálne zastavovali aj počas priamej rekonštrukcie trate..

Hlavným kameňom úrazuje je ale podľa mňa žiadna vôľa niečo zmeniť v previazanosti autobusov na potencionálne rýchliky, ktoré by tu stáli

[6] jarinko - 24.09.2013 15:27 - odpovedať
rano ked som šiel do prace som na tom neosvetlenom stavenisku zakopol a zničil som si topánku a skoro som si hubu rozbil :) komu to mam dať preplatiť.

[7] M1nt0ISKc - 21.12.2014 15:16 - odpovedať
YMMD with that ansewr! TX

Pridajte komentár


(odpíšte text z obrázku, prosím)

Píšte len text, Vaše riadkovanie bude zachované. Z HTML značiek sú povolené len <strong> a <em>, odkaz na URL sa pridá automaticky.