Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Vaše názory k článku Umelecké súbory darovali krv

príspevky sú zoradené od najstarších (zmeniť)

[1] Magda - 14.04.2011 14:51 - odpovedať
Perfektné, blahoželáme...Ujo Múčka škoda, že sme nevedeli, pripojili by sme sa tiež:) Kuknite Il. mesačník 5/2009, je tam rozhovor s darcom divadelníkom:).Pekný deň

[2] darca - 15.04.2011 11:13 - odpovedať
kto chcel vediet, vedel.... vsetko bolo uz dlho na www.dshugo.sk ;-) aj na stranke fs mladost :-)

[3] odpoved - 16.04.2011 08:56 - odpovedať
darca nemáš pravdu, lebo oznam o tom ste do vedlajšieho mesta do Dubnických novín dali ale do Ilavských nie - aj to svedčí, že ste nemali záujem, aby o tom vedela široká verejnost, hugovská stránka nie je pupok sveta, tak isto ako ste to teraz už po funuse prezentovali na tejto mestskej stránke, čo Vám bránilo to urobit pred akciou????!!!!!

[4] darca - 17.04.2011 08:38 - odpovedať
odpoved...si volajaky vyplaseny :-) ked davas tolko vykricnikov. akciu organizoval dubnicky fs mladost...a bola riadne spropagovana, ale pri uzavierke ilavskych novin este nebol znamy presny termin, mimochodom aj tak sa to tykalo hlavne folklornych zoskupeni...kludne mozes zorganizovat podobnu akciu pre inu skupinu alebo zamestnavatela, u ktoreho posobis... a nabuduce si kamarat "odpoved" odpusti ten arogantny ton a prihluple narazky ....pekny den :-)

Pridajte komentár


(odpíšte text z obrázku, prosím)

Píšte len text, Vaše riadkovanie bude zachované. Z HTML značiek sú povolené len <strong> a <em>, odkaz na URL sa pridá automaticky.