Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Už vieme kam za športom v predposledný deň roka 2013

Dátum: 16.12.2013 | Rubrika: Šport | Komentáre (0)

Čaká nás premiérový ročník bowlingového turnaja "O putovný pohár primátora mesta Ilava"

   Titulná fotografia: Roman Krško - oficiálna upútavka turnaja

 

 

Už vieme kam za športom medzi vianočnými sviatkami

Čaká nás premiérový ročník bowlingového turnaja

„O PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA MESTA ILAVA"

 

 

         Pokiaľ neviete kam ísť na sklonku roka 2013 odbúrať prebytočné kalórie zo sviatočného prejedania sa, máme pre Vás jeden výnimočný a skvelý tip:

         Bowlingové centrum Bowling Coffee Ilava usporiada v predposledný deň roka 2013, teda v pondelok, 30. decembra 2013 premiérový ročník amatérskeho bowlingového turnaja „O putovný pohár primátora mesta Ilava", na ktorý Vás čo najsrdečnejšie pozývame.

         Súťažiť sa bude v štyroch základných kategóriách - jednotlivci (muži a ženy) a dvojčlenné družstvá (muži a ženy) - pričom spustenie turnaja v každej jednej kategórií bude podmienené počtom minimálne piatich súťažiacich. Z dôvodu stanovenia hracieho plánu je potrebné prihlásiť sa čo najskôr záväzne - osobne alebo telefonicky, na čísle telefónu 0948 482 959 - najneskôr však do nedele, 29.12.2013. Hrací plán sa určí na základe celkového počtu prihlásených pretekárov, každý jeden hráč má však garantovanú jednu celú hru, teda 5 hodov a dorážky na oboch dráhach. Výška štartovného je 6,- € na účastníka.

         Bezprostredne po prezentácii, v deň akcie, dostane každý jeden súťažiaci pivo, resp. nealkoholický nápoj zdarma. Začiatok podujatia je plánovaný na 10.00 h, vyhlásenie výsledkov a vyhodnotenie turnaja sa uskutoční ihneď po jeho ukončení.

         Popri najlepších pretekároch, odmenených atraktívnymi cenami v každej jednej kategórii, pohárom primátora mesta Ilava bude ocenený aj najlepší individuálny výkon, teda najlepší jednotlivec turnaja.

(tch)

 

 

 

 


 

Predchádzajúce aktuality