Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Vaše názory k článku Uzatvorenie LSPP v NsP Ilava

príspevky sú zoradené od najstarších (zmeniť)

[1] Milan - 26.08.2013 09:25 - odpovedať
Som zvedavý pre koho pripravuje lacná privatizácia! Takýto riaditeľ si zaslúži jedine nakopať do vajec!!!

[2] občan - 27.08.2013 23:57 - odpovedať
To čo sa udialo v ilavskej nemocnici je neskutočná hanba všetkých vládnych garnitúr, ktoré sa po zamatovej revolúcii podieľali na moci, vrátane tej súčasnej a verejne si odpľúvali nad nálepkou bývalého zriadenia označovaného hanlivo ako TOTALITA. Ja, ktorý som tie krásne roky nielen zažil, ale aj plnohodnotne prežil a strávil, iba stručne dodávam - ZLATÁ TOTALITA! Socialistické zriadenie totiž napriek všetkým svojim nedostatkom myslelo v porovnaní s tým súčasným predovšetkým na človeka. Na jeho pohodu a istoty, aj keď sa mu to v súčasnosti často upiera a mladí ľudia to nevedia dosť dobre pochopiť. Postavilo a vybavilo nemocnicu s pomerne vysokou kvalitatívnou úrovňou zdravotníckych úkonov a služieb obklopenú prekrásnym lesoparkom, dlhé roky neoceniteľne a k plnej spokojnosti slúžiacu svojim vďačným pacientom.
Až do doby, kým dobrodruhovia a hyeny prezlečené za lekárov, riaditeľov a členov správnych a dozorných rád nepovyliezali zo svojich dier a bez akýchkoľvek škrupúľ, bezočivo a bohapusto, nerozkradli všetko to, čo ich otcovia v pote tváre a snahe mať sa lepšie dobudovali.
Dámy a páni, hanba Vám!
O tej ostatnej, našej, občianskej hanbe svedčí skutočnosť, že nikto z nás si nedal ani len tú námahu, aby sme na znak nesúhlasu s týmto bezbrehým a neodpustiteľným spoločenským kupčením prekročili tieň svojej márnivej nadutosti a zodvihli čo len ruku v snahe zastaviť ho! Akoby sme z toho rozbehnutého kolotoča všadeprítomnej moci peňazí všetci, ale naozaj úplne všetci a dokonale osprosteli ...

[3] milpu - 28.08.2013 08:00 - odpovedať
Nehovorte nám tu o ZLATEJ TOTALITE občan. Zasa chcete zahaliť za rúšku niekdajšieho zdanlivého nadbytku lož, vraždenie a odstraňovanie odporcov režimu a znásilňovanie vôle ľudí. Čo z takej lásky, ktorá podmieňovala za podhodenú kosť zradu aj vlastnej duše? Socialistické zriadenie nemyslelo na seba, ako píšete, sledovalo len diktát moci a vedelo veľmi dobre prečo.

Nedokážete si uvedomiť, že každá prítomnosť je následok minulosti. Dbajte radšej na to, aby ste si z nerozumu a dodnes zastretého videnia skutočnosti nepripravil sám budúcnosť, ktorá bude zodpovedať zasa len slepote vidieť príčiny dnešného diania.

[4] xxxxx - 01.09.2013 11:42 - odpovedať
ooooo

[5] mxt3AluMOO4 - 21.12.2014 11:55 - odpovedať
We're a group of volunteers and stanitrg a new scheme in our community. Your web site offered us with valuable information to work on. You have done a formidable job and our entire community will be thankful to you.

[6] WuZzaSF4BBjJ - 21.12.2014 21:05 - odpovedať
I am really enniyojg the theme/design of your website. Do you ever run into any browser compatibility issues? A couple of my blog audience have complained about my website not working correctly in Explorer but looks great in Safari. Do you have any recommendations to help fix this issue?|I am curious to find out what blog platform you're using? I'm having some minor security problems with my latest site and I would like to find something more risk-free. Do you have any suggestions?

Pridajte komentár


(odpíšte text z obrázku, prosím)

Píšte len text, Vaše riadkovanie bude zachované. Z HTML značiek sú povolené len <strong> a <em>, odkaz na URL sa pridá automaticky.