Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Vaše názory k článku Vandali poriadne pritvrdili ...

príspevky sú zoradené od najstarších (zmeniť)

[1] primátor - 11.04.2008 08:14 - odpovedať
Vážená verejnosť,

znova a opakovane došlo k vandalizmu a úmyselnému a nepochopiteľnému poškodeniu areálu miniihriska, rozrezaniu sietí. Udalosť sme nahlásili na polícii. Došlo k nej pravdepodobne v stredu večer, prípadne v noci z 9.4. na 10.4.(streda, štvrtok). Obraciam sa na verejnosť, mladších i starších, deti, mládež, dospelých. Ktokoľvek z Vás by niečo vedel a svedeckou výpoveďou pomohol odhaliť páchateľa, páchateľov, aby sa obrátil na nás - na mesto, alebo na políciu.V súčinnosti s Finančno-majetkovou komisiou navrhujeme na schválenie MZ odmenu vo výške 5.000,-Sk(môj návrh bol 3.000,-Sk, komisia zvýšila na 5.000,-Sk)svedkovi, ktorý pomôže usvedčiť páchateľa tak, že si budeme môcť od neho vymáhať plnú škodu.
Vážená verejnosť, zdá sa, že sa v meste rozmáha a rozťahuje určitá skupinka, jednotlivec, či jednotlivci, ktorým nič nie je svaté a ničia a ničia. Môže sa stať, že keď si s nimi neporadíme, budú ničiť aj Váš súkromný nielen obecný, mestský majetok. Spojme sa preto prosím spoločne a skúsme to rázne zastaviť a riešiť. Prosím Vás o pomoc, súčinnosť,ochotu svedčiť.
Veď areál miniihrisiek má byť súčasťou školsko-športového komplexu a jeho budovanie ide ruka v ruke s plánovanou rekonštrukciou a rozšírením ZŠ Medňanská vo výške investície cca 38,000.000,-Sk.21.4.2008 o 9 hod. odovzdávame na Ministerstve výstavby europrojekt, ktorý máme v podstate skompletovaný, som presvedčený, že na takej úrovni, že budeme úspešní a naše deti sa už skoro budú učiť vo vynovenej škole. Tak pevne verím, že dovtedy vandalov odhalíme a tam už nebudú škodiť.
Ešte chcem povedať, že pokiaľ bude súčinnosť verejnosti aj mladých ľudí a odhalíme páchateľa. obratom oslovím MZ, aby sme upravili a zlacnili poplatok za ihriská mládeži vo veku od 15-18 rokov(stredoškolskej, študentom)

ďakujem Vám za pochopenie a pomoc

s pozdravom a prianím príjemného dňa a víkendu

Ing. Štefan Daško primátor mesta Ilava

[2] mirto - 11.04.2008 13:18 - odpovedať
Natiahnuť plot a napustiť elektrinou ... .

[3] obyvateľ - 16.04.2008 21:21 - odpovedať
smutný pohľad. chytiť pri čine a poriadne mu naložiť, koľko sa doň zmestí a ešte viac, aby si zapamätal

[4] akoRJrtuo - 21.12.2014 09:03 - odpovedať
Hovored sa tomu adrenaledn. Človek ako David ho mused mať v sebe kopec. Pretože tu v srdci Eurf3py sfa ľudia taked baulmatened a obaulmatened, že človeku s _vlastnfdmi_ myšlienkami sa z pohľadu na tfato skutočnosť mused až hlava točiť. Možno až za troch. A sme pri dvojnedkoch.Držedm palec, aj keď neviem, čo presne je cieľom tohto webu okrem uľavenia si.

[5] R1VHuXjc - 21.12.2014 15:53 - odpovedať
ja neveredm... naši socie1lne slabšed spoluobčania tmavšej pleti sfa ako beozdne9 studne a už sfačasnfd socie1lny syste9m vedia využedvať viac než dobre, toho sa nebojedm. nie som fanfašik radike1lov, ale sfahlasedm s Jozefom Karikom, aby sme si ako občania boli všetci rovned a tfdm pe1dom sa prestala bezhlavo dotovať a všemožne podporovať jedna skupina obyvateľstva, zatiaľ čo ostatne9 skupiny si musia na svoj chlieb každodennfd tvrdo zarobiť a nikto sa ich nepfdta, či im šte1t plated za to, že ich deti chodia do školy! toľko mf4j osobnfd ne1zor.

Pridajte komentár


(odpíšte text z obrázku, prosím)

Píšte len text, Vaše riadkovanie bude zachované. Z HTML značiek sú povolené len <strong> a <em>, odkaz na URL sa pridá automaticky.