Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Výsledky komunálnych volieb 2014

Dátum: 15.11.2014 | Rubrika: TABULA | Komentáre (33)

Prinášame výsledky komunálnych volieb v Ilave zo dňa 15.11.2014

 

Víťazom volieb v Ilave je Ing. Štefan Daško s počtom 921 hlasov

 

 Dom kultúryZŠ Med-ňanskáZUŠTSMKlobušiceIliavkaSPOLU
 1.2.3.4.5.6. 

Ing.Štefan Daško18122913523013115921
Ing.Pavol Čiernik14311997806633538
Ing.Viktor Wiedermann125616782340369
Stanislav Derka34814620292212
Ing.Katarína Mináriková26333026150130
Mgr.Milan Jašurek30272920140120
Ing.Miroslav Šupák610814649111
 
SPOLU545560412472353592401
  
Zapísaní voliči11561000753941693964639
Účasť47,15%56,00%54,71%50,16%50,94%61,46% 

 

 

Novozvolení poslanci do MsZ Ilava

 

Volebný obvod č.1Volebný obvod č.2Volebný obvod č.3


Ing. Viktor Wiedermann

Ľudmila Hujová

Ľudmila Haasová


Ing. Vladimír Bagín

RNDr. Silvia Baginová

Dana Schillerová


Dagmara Faturová

Viera Heisarová

 

Volebný obvod č.4Volebný obvod č.5Volebný obvod č.6


Mgr. Alica Eglyová

Ing. Jozef Toman


Daniel Streličák

RNDr. Michaela Pidíková



Ing. Anton Bajzík

 


Hlasovanie poslancov podľa volebných obvodov:

 

Obvod č. 1:

  1. Viktor Wiedermann, Ing., 45, manažér, nezávislý kandidát  - 347  
  2. Juraj Bútora, 51, živnostník, Strana zelených - 168
  3. Tibor Meliš, 51, Ing., živnostník, Strana zelených - 78
  4. Miroslav Behan, 45, podnikateľ, nezávislý kandidát - 102
  5. Ľudmila Haasová, 62, zdravotná sestra, SMER – sociálna demokracia - 182
  6. Ľudmila Hujová, 53, štátny zamestnanec, SDKÚ – DS, KDH, NOVA - 288
  7. Jozef Kružliak, Mgr., 49, bezpečnostný poradca, nezávislý kandidát - 128

Obvod č. 2:

  1. Vladimír Bagín, Ing., 46, manažér, Strana demokratického Slovenska - 208
  2. Dana Schillerová, 59, administratívna pracovníčka, Strana TIP - 310
  3. Jaroslava Rexová, Ing., 63, dôchodca, Strana zelených - 188
  4. Martin Batla, Ing., 33, technik, SMER – sociálna demokracia - 201
  5. Silvia Baginová, RNDr., 38, pedagóg, SDKÚ – DS, KDH, NOVA - 253

Obvod č. 3:

  1. Dagmara Faturová, 43, poštová pracovníčka, Strana TIP - 150
  2. Anna Čelková,58, robotníčka, Strana zelených - 81
  3. Pavol Šupák, Ing., 51, logistik, SMER – sociálna demokracia - 110
  4. Viera Heisarová, 61, dôchodca, SMER – sociálna demokracia - 128
  5. Juraj Janco, Mgr., 39, advokát, SDKÚ – DS, KDH, NOVA - 82
  6. Peter Lukáč, Mgr., 41, technik, SDKÚ – DS, KDH, NOVA - 72
  7. Gabriel Felis, Bc., 34, projektový manažér, Strana demokratické Slovenska - 27

Obvod č. 4:

  1. Jozef Toman, Ing., 56, manažér výroby, Strana TIP - 181
  2. Alica Eglyová, Mgr., 32, vedúca odboru RĽZ, nezávislá kandidátka - 177
  3. Ingrid Lysáková, Mgr.,44, pedagóg, Strana zelených - 74
  4. Etela Eglyová, RNDr., 60, odborný zdravotnícky pracovník, SMER – sociálna demokracia - 112
  5. Eva Novosadová, 49, predavačka, SDKÚ – DS, KDH, NOVA - 123
  6. Marián Burík, 70, dôchodca, Strana zelených - 83

Obvod č. 5:

  1. Michaela Pidíková, RNDr., 39, laboratórny diagnostik, Strana TIP - 155
  2. Lucia Siranová, PaedDr., 32, pedagóg, Strana zelených - 59
  3. Daniela Kuzmová, Ing., 27, Strana zelených - 62
  4. Milan Porubčan, 48, robotník, SMER – sociálna demokracia - 82
  5. Tomáš Varga, Ing., 33, vedúci kontrolingu, SDKÚ – DS, KDH, NOVA - 114
  6. Streličák Daniel, 50, podnikateľ, nezávislý kandidát - 155

Obvod č. 6:

  1. Anton Bajzík, Ing., 44, živnostník, SDKÚ – DS, KDH, NOVA - 52

 

- Mestská volebná komisia v Ilave -

 

 

Predchádzajúce aktuality