Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Vaše názory k článku Výsledky volieb do VÚC

príspevky sú zoradené od najnovších (zmeniť)

[6] miroslav behan - 13.11.2017 19:57 - odpovedať
Áno, musím súhlasiť. Ilavu čaká ešte veľa práce. A preto pri najbližších voľbách vyberajme starostlivo a s rozumom, avšak po voľbách rešpektujme voľbu väčšiny a i napriek osobným antipatiám spolupracujme formou prijateľnou pre všetkých na lepšej Ilave.

[5] nespokojny obcan - 13.11.2017 07:50 - odpovedať
s tym zaujmom o obcana na nizich stolickach to tiez nebude ruzove, vid nas pan primator. Ten kasle na vsetko okrem budovania vlastneho imidzu. Ale to mu zas ide, pretoze napriek tomu co vsetko nespravil, bol opakovane zvoleny

[4] Miroslav Behan - 12.11.2017 14:30 - odpovedať
Starosta či primátor ako vrcholový predstaviteľ najmenšej časti samosprávy je v najužšom kontakte s občanmi a ako taký je najľahšie kontrolovateľný. A pri voľbách sú najstarostlivejšie vyberaní, lebo ich voľbou občania ovplyvňujú kvalitu bytia vo svojom meste, obci v každodenom živote.
Možno aspoň na tomto sa zhodneme - čím je stolička(funkcia) vyššie, tým menší záujem o občana. Viď parlament.

[3] demagógia - 08.11.2017 13:12 - odpovedať
To čo tvrdíte, je nepresné a scestné, poslancami VÚC by mali byť hlavne ľudia, ktorí sa prezentujú odbornými znalosťami a funkčnými riešeniami pre konkrétnu oblasť, ktorá je v zriaďovateľskej pôsobnosti VÚC, a v ktorej majú ako budúci poslanci VÚC záujem pôsobiť a pomôcť. To, že je človek poslancom a primátorov obce v danej župe, ešte neznamená, že tieto predpoklady spĺňa automaticky. A o meste Ilava to už teda vôbec neplatí.

[2] miroslav behan - 07.11.2017 08:24 - odpovedať
Voľby do VUC boli krásna ukážka teórie stáda v praxi. Poslancami VUC by mali byť iba primatorovia a starostovia danej župy a župan z nich volený. Tým by bolo zaručené efektívne riadenie a rozvoj kraja. Skúsenosti nás učia, že záujem o voliča a platnosť sľubov končia dňom volieb. A preto každému jednému nespokojnému treba odpovedať- čo sme si zvolili, to máme.

[1] k voľbám VÚC - 05.11.2017 12:08 - odpovedať
čo urobili pán Bajzík, Kaščáková, Bagin alebo Turčík pre Ilavu keď majú takú veľkú dôveru - ani len nepozametali a dostali toľko hlasov. Pán Cíbik by mal byť primátorom Ilavy keď máme takých neschopných finkcionárov v našom meste.

Pridajte komentár


(odpíšte text z obrázku, prosím)

Píšte len text, Vaše riadkovanie bude zachované. Z HTML značiek sú povolené len <strong> a <em>, odkaz na URL sa pridá automaticky.