Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Anketa


Chcete dostávať na svoj mobil dôležité oznamy a informácie mesta a správy mestského rozhlasu?

Áno, o takú službu mesta mám záujem   69%

Nie, o takú službu nemám záujem   24%

Neviem sa rozhodnúť   0%

Žiadam viac informácií o službe   7%

Hlasovalo 59 ľudí

Komentáre

príspevky sú zoradené od najstarších (zmeniť)

[1] admin - 16.11.2015 12:10


SMS Rozhlas Služba SMS rozhlas umožňuje zasielať na mobil záujemcu bezplatne, dôležité informácie v obci, ako je napr. plánovaný výpadok el. energie, odstávky vody, plynu a pod. a tiež zasielať rozhlasové správy i mimo času aktuálneho vysielania. Záujemca by svoj súhlas zadal priamo a jednorázovo na stránke www.ilava.sk, kde by bol uvedený link portálu poskytovateľa služby, jednoduchou registráciou.
Rovnako by tak postupoval pri rozhodnutí registráciu zrušiť.
[2] Rastislav hudec - 23.11.2015 23:50
Ano chcem
[3] Kamila Horáková - 25.11.2015 18:50
Dobrý večer
Zle položené anketové otázky na nejaké spracovanie dát. Načo tam je možnosť Neviem sa rozhodnúť. Buď niekto hlasuje alebo nehlasuje. A si myslím, že každý chce vedieť viac informácii o tejto službe.
Koľko by stála táto služba mesto a samotného používateľa tejto aplikácie?
Nemyslíte si, žeby stačilo iba pravidelne informovať o takýto veciach ako výpadok el.energie, odstávky vody na tejto internetovej stránke?
Pekný večer
[4] Juraj Janco - 26.11.2015 10:15
podstatne je najma, kolko bude stat zriadenie sluzby a kolko prevadzka. Konkretne, s presnostou na centy. A tiez, kto by tu sluzbu poskytoval- teda komu by mesto platilo peniaze. V kazdom pripade si myslim,ze bez ohladu na to su v meste omnoho dolezitejsie veci, ktore treba riesit, nez nejake smsky- co tak napriklad stav koseckej ulice, chodniky na pivovarskej- okolo pekarne a ZUS, ale aj po celej dlzke, rozryta cesta okolo kanala...
[5] martin - 26.11.2015 10:53
vianoce:))
[6] martin - 26.11.2015 11:11
Velká úcta k zosnulím,p.riaditela TSM Jozefa Tomana:Dňa 25.11.2015 sa na cintoríne v Ilave vyjadril a zároveň aj urazil p.Jaána Ptáčka str. po rozhovore že aby som išiel matery do Pi..,a že mi da na Pi.. zároveň sa aj rozbuchol zamnou,ked som mu povedal ,že nech to skúsi,tak cívolotočil sa a išiel preč.Našťastie k napadnutiu nedošlo ,ale po úrážke na zosnulú moju mamu ,ktorú ani nepoznal sa ešte dnes nemôžem spamätať.Za 47rokov,čo ťažko pracujem ,som sa stakýmto riaditelom nikdy nestretol a dúfam že už ani nestretnem pretože,za pár mesiacov pôjdem do dôchodku .Ale pýtam sa má praávo takýmto správanim robiť riaditela PONIZOVAT a SIKANOVAT zamestnancov??? Kto sa sním bude rozprávaťa niečo od neho žiadať,rýchlo zistí aký velký je to pán riaditel .......

Pridajte komentár


(odpíšte text z obrázku, prosím)

Píšte len text, Vaše riadkovanie bude zachované. Z HTML značiek sú povolené len <strong> a <em>, odkaz na URL sa pridá automaticky.