Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Prehlbovanie koryta Podhradského potoka

Dátum: 15.07.2010 Autor: archiv

< Predchádzajúca fotografia Nasledujúca fotografia >

Prehlbovanie koryta Podhradského potoka

Komentáre

príspevky sú zoradené od najstarších (zmeniť)

[1] jJglkxRMim - 30.09.2011 07:26
I'm out of laeuge here. Too much brain power on display!

[2] xsyDYBLvkfORycZwU - 30.08.2012 05:11
This weekend I lteeinsd to JUNKYARD DOGS on my drive to and from Indiana. It's fabulous. If you haven't checked out Craig Johnson's Walt Longmire series, I HIGHLY recommend it! It's one of my go-to recommendations, actually, because I've recommended it to so many different kinds of readers and have never had anyone come back and tell me they didn't like it.This week I will be reading ICE COLD the new Tess Gerritsen and listening to SONGS FOR THE MISSING by Stewart O'Nan. Good stuff!Also glad to see you're enjoying SO COLD THE RIVER, Jenn! Reply:June 28th, 2010 at 12:34 PMJen-I'm completely absorbed in SO COLD THE RIVER. You were right, he's one talented writer.Adding the Walt Longmire series to my wish list. Once I finish with Reacher I'll need another series to fall back on!

[3] mh8wxXTGohS - 20.12.2014 15:52
Ok, 1) I can't wait for Betrayed & it is on my to-buy list for next week2) I completely agree with evyritheng you have said about True Blood. I used to count down the hours on Sunday until it came on, but now I just watch it on HBO Go whenever I get around to it. I get why they want to make the show different than the book, but I think this season is a bit of an over kill much like season 2. it's disappointing to say the least. 3) I think HBO should just cancel True Blood & start a new series about your books. Apart from Alcide (yummy) I'd much rather see Ralael, Raj & Duncan (I'm sure Lucas too) naked than Bill & Eric, at this point. One can only dream. lol-brandy

[4] Radovan - 21.01.2016 17:59
Všade tam,kde sa dajú čerpať fondy a dajú sa niekde naliať tony betónu a je šanca niečo na tom zarobiť, tam sa vybuduje takýto nezmysel. Namiesto toho aby sa odstránili príčiny prívalových vôd aj z malých dažďov (holoruby v lesoch, prieseky, odvodňovanie svahov...). Totálne ste zničili život vo vode na dlhom úseku. Toto nie je rozhodne riešenie problému.

[5] 4BI9dvviRQ - 21.04.2016 18:02
Your post has lifetd the level of debate

Pridajte komentár


(odpíšte text z obrázku, prosím)

Píšte len text, Vaše riadkovanie bude zachované. Z HTML značiek sú povolené len <strong> a <em>, odkaz na URL sa pridá automaticky.