Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Veľká cena D-LUMAXU 2006

Dátum: 15.05.2008 Autor: Ing. Daniela Gašparová

< Predchádzajúca fotografia Nasledujúca fotografia >

Veľká cena D-LUMAXU 2006

  9. Potom už ale rozhodcovský tandem Mgr. Ľuboš Slávik – Mgr. Július Čepela razantným hvizdom začal zvolávať pretekárov na štartovnú čiaru. Ľubošovi, ako sa zdá, dobrá nálada nechýbala  ani v tomto výnimočne vážnom okamihu.

Komentáre

príspevky sú zoradené od najstarších (zmeniť)

[1] PTcgttQgaKmXE - 26.07.2012 15:34
Mycket bra artikel, anti-duhring!Den se4ger ju allt.Fred: FYI > Alveson e4r en av ve4rldens fre4msta oassnigationsforakrre. Jag re5der dig att le4sa artikeln en ge5ng till. Det e4r inte ofta den lokala sketblaskans debattsida he5ller se5 hf6g nive5.Alveson e4r som sagt mycket namnkunnig. Hans huvudsakliga forskningsomre5de e4r det som brukar sorteras under e4mnet sociologi. Att han e4r knuten till ff6retagsekonomi institutionellt e4r inget konstigt om man inte som du te4nker alltff6r mycket i skre5termer. Det e4r vanligt (och berikande) med korskopplingar i universitetsve4rlden. Dvs just se5dant du inte vill se i le4raryrket. Att du avfe4rdar honom som ff6retagsekonom som ser ve4rlden med fe4rgade glasf6gon (till skillnad fre5n andra de5, fe5r man ff6rmoda) och de4rmed tydligt nog inte har ne5got att le4ra dig som le4rare visar att du e4r en del av det problem han beskriver.

[2] ycY9UVLFE - 21.12.2014 09:21
Everything posted made a bunch of sense. However, think about this, susppoe you were to create a killer headline? I am not suggesting your content isn't good, but susppoe you added a headline that makes people want more? I mean Contact | Green DIY Energy Connection is a little vanilla. You might glance at Yahoo's home page and note how they create article headlines to grab viewers to click. You might add a related video or a picture or two to get readers excited about everything've written. Just my opinion, it might bring your posts a little livelier.

Pridajte komentár


(odpíšte text z obrázku, prosím)

Píšte len text, Vaše riadkovanie bude zachované. Z HTML značiek sú povolené len <strong> a <em>, odkaz na URL sa pridá automaticky.