Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

most cez kanál

Pridať príspevok

príspevky sú zoradené od najnovších (zmeniť)

#10 | odpovedať 02.03.2019 18:27:37
pjum

Nedalo by sa dačo spraviť s tou stopkou pri moste smerom od elektrárne, keď je momentálne zavretý? Veď neplní žiadnu funkciu
#9 | odpovedať 09.12.2018 13:24:10
mubarakobama

oprava, v predchádzajúcom príspevku správne malo byť
"v prípade, ak by v koseckom potoku stupla voda po vrch hrádze"
tak to vyzerá ke´d človek robi viac veci naraz
#8 | odpovedať 09.12.2018 11:38:09
mubarakobama

Pan prednosta...alebo panko prednostko, ked už ste zacali s tými zdrobneninami? ...doporucujem citat s porozumením. Nikdy som nepovedal, že rozpočet, ci problémy s mostom su kydy. Kydy su Vase reci, ktorými nas tu "obstastnujete". Ako je všetko co sa urobilo, najlepšie, a ako za všetko, co sa neurobilo, môže niekto iný a pod. Len na okraj, k tomu super rieseniu potoka... Mame tam m síce super vyzerajuci,ale nevyuzitelny chodnik, ktorý vedie od nikial nikam. A protipovodnovu hradzu, ktorá konci pri dolnom moste. Každý kto ma trosku predstavovosti(alebo vodovahu) zisti, že v prípade, ak by v koseckom potoku stupla voda napr. 1m pod vrch hrádze, tak pod mostom sa ta voda rozleje proti prúdu porubskeho potoka a bez problémov zaplavi celu ulicu... Takže tak, odborníci. Asi už nema cenu strácať s vami cas. Takže vela šťastia v novom zamestnani.
#7 | odpovedať 07.12.2018 07:47:32
Ľubomír Turcer

Mubaráčik- to je naozaj pre Vás dobré že píšete pod prezývkou, lebo neviem si Vás predstaviť ako by ste čelil toľkým udiveným pohľadom keby na Vás pozerali ostatní normálni občania a keby vedeli kto naozaj ste. No a nepodstatné kydy? Rozpočet je základný dokument a pokiaľ nie je prijatý je mesto v rozpočtovom provizóriu. Čo to znamená pre občanov (teda aj pre Vás) si naštudujte. A ten most- to je tiež také "nepodstatné" že to komplikuje život celému regionu. Vám je to ale jedno pretože tam zrejme nechodíte. A to odpočítavanie ... No vidím že Vás to teší. Ale musím Vám na Vaše sklamanie oznámiť že aj mňa.
#6 | odpovedať 06.12.2018 16:52:05
mubarakobama

Pan prednosta, sam viete, ze su tovsetko len uplne nepodstatne kydy.
Dôležitejšie je viete co?
...3...2...1...
#5 | odpovedať 29.11.2018 10:04:15
Ľubomír Turcer

Vážení spoluobčania, čo sa týka kanálového mosta, z mesta sme posielali výzvy na TSK už cca 4 roky dozadu. Upozorňovali sme na zlý stav mosta a žiadali aby TSK naplánoval túto investíciu včas. Ako všetci vidíme "včas" podľa vedenia TSK znamená až stav totálnej odstávky s patričnými negatívnymi následkami pre nás občanov, SAD, miestnych podnikateľov a aj pre kraj. Keďže most nie je majetkom mesta nemôžeme ho ani ako mesto riešiť. To čo sme riešiť mohli sme riešili a to sú premostenia Podhradského potoka Tie sme urobili rýchlo a kvalitne v dokonalej súhre a súčinnosti so Slovenským vodohospodárskym podnikom. Nejaké podozrenia so zatajovania a prípadné míny, to naozaj nemá opodstatnenie. Prosím diskutujúcich aj keď ste v anonymite buďte aspoň objektívni a spravodliví. Teraz nám nezostáva nič iné len dúfať že do roka to na kraji zvládnu.
#4 | odpovedať 28.11.2018 08:20:25
mubarakobama

tiez som nepovcedal ze o uzavreti mosta rozhoduje mesto. len ze sa o tom muselo vediet a doslova sa to utajilo az do poslednej chvile
#3 | odpovedať 28.11.2018 08:18:45
mubarakobama

dianie v meste sledujem a to, ze most je v zlom stave, sa vie uz davno, aj preto bolo znizene celkova povolene zatazenie a rychlost.
To, ze mal byt uzavrety uz v lete, som ale nezachytil, je o tom nejaka oficialna sprava?
a pokial sa o tom vedelo uz v lete, myslim, ze by nebolo od veci ocakavat, ze sa uskutočnia vsetky kroky k tomu, aby tto obmedzenie trvalo co najmenej... napriklad zacala vypraccovavat rojektova dokumentacia a pod.. lenze z toho oznamenia to vidim tak, ze to vsetko sa este len zacne. A tiez mi chyba nejake riesenie pre ludi, ktori ten most denne vyuzivali. nehovorim o tych, co maju auta, ti to obidu. ale ti co tadial chodili pesi/na bicykloch, predpkladam,z e teraz zniekto ocakava, ze aj ti to budu obchadzat po dialnicnom privadzaci, nakolko most je zataraseny na celu sirku a nie je ponechany ani len rpechod pre chodcov...
#2 | odpovedať 27.11.2018 19:58:49
pkubko Peter Kubala st.

Zbytočná nevraživosť a zlá kritika, stačí len trochu sledovať dianie v meste. Most cez kanál mal byť plánovane uzavretý už v lete, len havária v podjazde železnice to zastavila. O tom či bude most uzavretý nerozhoduje mesto ale TSK.
#1 | odpovedať 26.11.2018 14:49:54
mubarakobama

tak sa nasemu nastastie uz takmer byvalemu vedeniu podarilo utajit uzatvroenie mosta cez kanal az do dnes. Pre tych, co necitali, uzatvara ju ho od zajtra . A ma byt uzatvoreny do konca buduceho roku, pretze ho treba cely nanovo postavit.
Myslim, ze keby o tomto ustretovom kroku voci obcanom mesta vedeli ludia skor, tak nas pan uz nastastie takmer byvaly primator by vo volbach namiesto tych skutocne ubohych 300 hlasov dostal hlasov asi 6. Gratulujem obcanom ilavy ze sa tej neschopnej skupiny dokazali zbavit, ale tu je vidiet, ake casovane bomby na nas vsetkych este asi. cakaju

Pridať príspevok