Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Rušenie nočného kľudu

Pridať príspevok

príspevky sú zoradené od najnovších (zmeniť)

#3 | odpovedať 04.11.2018 11:13:19
občianka3

Mne tiež a okrem toho sťažovať sa, sťažovať sa, písať, písať ,nie 1x, 2x ,3x, ale 10x, 20x ....t.j. do zbláznenia a bude odo mňa pokoj.
Viete, dozvedela som sa, že pán majiteľ a spol. sa zo mňa a mojich bezvýznamných sťažností aj tak len smejú. Takže ja to robím pre nich. Nech je sranda.
#2 | odpovedať 04.11.2018 10:53:19
občianka2

Môjmu manželovi, ktorý pochádza zo starej ilavskej rodiny poradili, že keď s niečím v meste nesúhlasí, aby sa presťahoval.
#1 | odpovedať 04.11.2018 10:20:07
občianka3

Aj v tomto meste sú ľudia, ktorí si myslia, že majú kráľovstvo, moc a slávu, ja len dúfam, že nie naveky. Toto postavenie ich oprávňuje k tomu, aby v krčme , vzdialenej od bytového domu sotva 50 m do 02,00 hod. pravidelne organizovali diskotéky. To všetko sa deje v súlade s VZN a so súhlasom kompetentných. Keďže aj túto noc bola diskotéka, ťažko sa mi po prebdenej noci čítajú letáky, kde je uvedený termín stretnutia s občanmi ako aj volebný program kandidátov na post primátora a post poslanca MZ. Mrzí ma, že ani v jednom programe som nenašla, ako si budeme túto "kultúrnu raritu" (tak mi bolo vysvetlené, že krčma musí byť otvorená do 02,00 hod., lebo v Ilave nič nie je a mladý sa chcú zabávať) pestovať.
Predpokladám, že na predvolebných stretnutiach sa to dozviem. Zaujímalo by ma, či sa dožijeme nerušených nocí, alebo budeme musieť čakať desaťročia.
Všetkým prajem pekný deň, tým skôr narodeným, ktorý sa so mnou zúčastni diskotéky dobrú noc. Veď čo, je pekná nedeľa tak si ju môžeme užiť tým, že ju prespíme. Všetkým tým, čo nám to takto zariadili srdečná vďaka.

Pridať príspevok