Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

vyrub stromov na Sihoti

Pridať príspevok

príspevky sú zoradené od najnovších (zmeniť)

#5 | odpovedať 13.01.2016 08:43:12
exana

Chceli ste tým, pán riaditeľ, povedať, že pri každom výrube stromov alebo zásahu do zelene máte prezenčnou listinou dotknutých obyvateľov zdokladovaný ich názor na danú vec? Alebo vám to doručil dotyčný občan (
s menom, adresou a telefónnym číslom) a v tomto prípade sa jeho názor považuje za väčšinový?
#4 | odpovedať 13.01.2016 06:04:38
TSM Technické služby mesta

Ešte "raz" odpoveď pre p. Evku.
Nemusíte sa predstavovať, ale v bytovke kde žijete si zvolajte cez správcu schôdzu nájomníkov a prezenčnou listinou potvrďte väčšinový názor totožný s Vašim, teda nesúhlas s orezávaním a presvetľovaním stromov pri Vašej bytovej jednotke.
TSM nemajú dôvod Váš prípadný väčšinový názor nerešpektovať. Myslím si, že je to demokratické aj voči ostatným obyvateľom Vašej bytovky.

riaditeľ TSM
#3 | odpovedať 12.01.2016 15:33:44
Evka

Dakujem za odpoved.
To znamena ze preto ze je rok 2016 a nie npr.1995 tak je taky trend nazvyme to presvetlovat byty?Nemyslim si ze je to o tom,kazdopadne si myslim ze obyvatelia by mali o takychto planoch mesta vediet,pretoze ludi ktorym sa taketo spravenie nepozdava je viac ako dost.
#2 | odpovedať 12.01.2016 07:20:10
TSM Technické služby mesta

Vážená pani!
Sto ľudí - sto názorov.
Niekto chce mať byt presvetlený slnkom, niekto iný
(asi aj Vy) práve opačne - nechce, aby mu do bytu bolo vidieť.
Práve v deň písania Vášho príspevku sme zaevidovali ďalší podnet od občana zo Sihote (s menom, adresou a telefónnym číslom) o orezanie - presvetlenie stromov pred jeho bytovkou.
Stromy rastú a to čo vyhovovalo pred 10 rokmi dnes mnohým ľuďom prekáža.
Som 100 % presvedčený, že TSM od Vianoc 2015 nezrezali v meste Ilava žiaden strom. Ich výrub podlieha posúdeniu a rozhodnutiu kompetentných pracovníkov odboru životného prostredia. Takže je výrazný rozdiel medzi výrubom stromov a ich orezaním.

riaditeľ TSM
#1 | odpovedať 11.01.2016 16:03:34
Evka

Dobry den,som maximalne sklamana a znechutena tym co sa robi na Sihoti.Ma neustale rubanie stromov nejake opodstatnenie?Komu vadia stromy ktore zachytavaju prach z ciest?Nechapem,vidime sused susedovi do bytu....smeruje to k tomu ze dopadneme ako Dubnica,bez zelene len "betonova dzungla".Preco sa nikto nespytal obyvatelov ci s tym suhlasia?Vie mi na toto niekto kompetentny dat odpoved?

Pridať príspevok