Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

WEB stránky mesta Ilava

Pridať príspevok

príspevky sú zoradené od najnovších (zmeniť)

#11 | odpovedať 15.12.2017 14:49:14
admin Informatik

Tak hádam stačilo. Bez urážky - veľa rečí. Pozvanie na návštevu zostáva.
#10 | odpovedať 15.12.2017 13:06:28
Edvord Snowden Edvord Snowden

Dobrý deň, nevidím žiaden priamy súvis medzi identifikáciou mojej osoby a uprataním danej stránky. Ak mi udáte jediný relevantný dôvod technického charakteru, ktorý pomôže pri úprave stránky, tak nemám problém meno zverejniť, ale musí to priamo súvisieť so spracovaním stránky. Problém väčšiny vás na MÚ je, že riešite veci, ktoré netreba a neriešite to, čo treba. A preto to mesto tak vyzerá. Čo je škoda. Takže moja rada je, že neriešte človeka, riešte problém, ktorý máte, na základe podnetu, ktorý máte. Ak uvidím progres, tak sa Vám prídem predstaviť a osobne sa Vám poďakujem za dobre odvedenú robotu. Dovidenia.
#9 | odpovedať 13.12.2017 20:49:26
admin Informatik

Áno pripomienky majú vecnosť. A konečne povedal by som. Dá sa s tým veľa robiť iste, ale nie takýmto anonymným ostreľovaním, mne to pripadá primitívne. Mám rád otvorenosť.
Skrátka buď sa identifikuj vlastným menom, alebo sa stav u mňa.
#8 | odpovedať 13.12.2017 17:20:54
Edvord Snowden Edvord Snowden

Aj keby sa teda prehliadla zastaralost danej stranky, povedzme aj z tych technicko-organizacno-financnych dovodov, tak to stale neospravedlnuje vizualnu stranku a usporiadanie jednotlivych prispevkov na stranke. Co napriklad robi medzi aktualitami sprava z roku 2015 o podhradskom potoku.. uvodna stranka je doslova prepchata absolutne zbytocnymi informaciami... informacie nie su rozdelene podla povahy, ale su rozsypane po celej ploche stranky. Je tam mnozstvo neaktualnych informacii. Nekvalitne urobene ikony... atd.. atd..a ceresnickou na torte su tie MEGA odkazy na uzitocne linky... mali ste to dat este vacsie, nech to je dobre vidno... no jednym slovom katastrofa... nikto sa sice nedozvie jasne a zrozumitelne o aktualnych aktivitach v meste, ale podhradsky potok na ma kuka zhora, zdola, zboku. vsade je... a este jedna vec FLASH is DEAD!
#6 | odpovedať 13.12.2017 06:07:02
admin Informatik

K ilavskej webstránke som sa vyjadril. Nie je v súčasnosti prioritou ju prebudovať, musí teda ešte nejaký čas vydržať. I napriek nedostatkom je však stále ohľadne štandardov i technickej úrovne vyhovujúca. Podávanie návrhov k technológii Webnode alebo snáď k webu Delta Elektronics (... ?) je naivné.

Okrem toho, tajuplný Snowden, drzý spôsob komunikácie sa na týchto stránkach netoleruje. Ak máte ďalšie dotazy využite bežný úradný spôsob o poskytnutie informácií.
#5 | odpovedať 12.12.2017 13:27:19
Edvord Snowden Edvord Snowden

samozrejme chapem, ze ste limitovany rozpoctom... napr. taky virtualny server ma svoje parametre a cenu... skuste napisat ake ma technicke parametre prenajimany server. Netvrdim, ze suma 1440EUR je zla, ale bolo by dobre vediet zaco. dakujem.
#3 | odpovedať 07.12.2017 06:33:08
admin Informatik

K web stránke mesta len toľko: v priebehu minulého i tohto roka prišli návrhy i ponuky na úplne nové vypracovanie stránok a v jednom prípade išlo o veľmi zaujímavé riešenie, ktoré som i akceptoval, ale možná realizácia sa musela odložiť.

Dôvodom bolo určenie priorít na zabezpečenie iných úloh a rozpracovaných riešení na meste a tiež z dôvodu supľovania pracovných náplní v súvislosti s neustálymi personálnymi zmenami, takže oblasť webu nepripadala pre viacerých kolegov v úvahu. A celkové prepracovanie obsahovej architektúry nemôže tiež zostať na jedinom človeku.

Výhľadovo alebo povedzme osobne by som videl odľahčenie v tejto veci na externej spolupráci, prípadne i na nejakej dohodnutej paušalizácii od riešiteľa, ale takéto rozhodnutie nezávisí iba odo mňa. Snáď sa k tomu ešte vyjadrím neskôr.
#2 | odpovedať 06.12.2017 17:30:30
mubarakobama

keby len vzhlad stranky... ale aj jej obsah, aktualizovanie, a aj komunikacia s obcanom jej prostrednistvom "pokrivkava"... na dopyty obcanov tu nikto okrem TSM neodpoveda a ked je v aktualitach na titulke piata sprava viac nez 2 roky stara, to hovori samo za seba....
#1 | odpovedať 05.12.2017 20:18:14
Mario Hrubý Mario Hrubý

Človeku ktorý pozorne sleduje weby okolitých miest a obcí isto udrelo do oči že ich úroveň čo sa týka prevedenia, prehľadnosti a grafického spracovania už dávnejšie preskočila riešenie, obsahovú štruktúru a vizuál ilavského mestského webu. Bolo by načase pouvažovať o zmene pretože riešenie ktorému je viac ako 7 rokov treba jednoznačne posunúť na vyššiu úroveň, viac užívateľsky orientovanú a čo sa týka štruktúry webu prehľadnejšiu pre užívateľa a návštevníka stránok. Uvažuje mesto Ilava v nejakom blízkom horizonte o takejto zmene? Ďakujem za odpoveď.

Pridať príspevok