Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Kódex diskusného fóra portálu www.ilava.sk

Dátum: 27.02.2009 | Súbor na stiahnutie: pdf eticky_kodex1.pdf (0,11 Mb)
Pokiaľ nemáte na svojom počítači nainštalovaný prehliadač PDF, môžete si ho zadarmo stiahnuť zo stránok Foxit software.

Etický kódex diskusného fóra portálu www.ilava.sk je dokument popisujúci všeobecné pravidlá týkajúce sa používania diskusného priestoru portálu mesta Ilava.


VAROVANIE


Vážení diskutujúci! Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás zo systému (IP adresu, mail, vaše príspevky, časové intervaly atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Vyhýbajte sa príspevkom, ktoré urážajú konkrétne osoby alebo ohováraniu, poškodzujúcemu dotknuté osoby alebo skupiny osôb pred ostatnými občanmi ako i útokom politického, náboženského rasového, národnostného alebo etnického zamerania. Viac o povinnostiach a podmienkach diskutujúceho sa dozviete v Etickom kódexe diskusie, ktorý si je každý diskutujúci povinný naštudovať:

Etický kódex diskusie - pravidlá


7 krokov na skrotenie ega

 


Posledná aktualizácia kódexu 22.8.2013

Upozornenie!

Pri registrácii nového užívateľa do diskusie vám na uvedený mail automat zašle zároveń mail s požiadavkou na aktiváciu. Až po kliknutí na link uvedený v maili je registrácia ukončená a môžete vstupovať do diskusie. U niektorých serverov s doménami napr. .gmail.com, .inmail.sk sa však stáva, že mailovú správu pošle automat do spamového filtra ako spam, čo je zrejme najčastejšia príčina, prečo užívateľ nedostane na svoju registráciu žiadnu odpoveď. Kontrolujte si preto hneď po registrácii aj spamovú poštu.

Problémy s aktiváciou a registráciou môžete oznámiť na info@ilava.sk alebo na čísle tel: 042 44 555 44, prípadne 042 44 555 18 (22)