Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

MAS Vršatec

» Oficiálna webstránka


Turistický sprievodca MAS Vršatec

 

Dokumenty k zasadnutiu výboru

zverejnené dňa: 11.3.2015
 
Hospodárenie MAS Vršatec v roku 2014 - závierka
Výročná Správa 2014
Celkový rozpočet 2015

 

Linky:

 

Newsletter Karta zliav

MAS Newsletter
MAS Newsletter

 

Kancelárske priestory

 

Miestna akčná skupina Vršatec hľadá kancelárske priestory s menším príručným archívom (skladom) v Nemšovej a blízkom okolí – Horné Srnie, Bolešov, Kameničany, ktoré budú k dispozícii od januára 2015. Kancelárie by mali byť vhodné pre 8 zamestnancov.  Cenové ponuky za mesačný nájom vrátane energií a DPH posielajte aj s fotografiou a popisom priestoru na: masvrsatec@masvrsatec.sk. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na

telefónnom čísle: 032/64 01 072.

 

 

Futbalový turnaj O pohár starostu obce
Video záznam tu

 

Video z bicyklovej púte do Pominovca

Video záznam tu

 


Nemšovský jarmok

Vážení a milí členovia MAS Vršatec, tu: http://www.videomasvrsatec.sk/video/nemsovsky-jarmok/ si môžete pozrieť reportáž z tohtoročného Nemšovského jarmoku, ktorú pripravili ľudia z nášho tímu. Dúfame, že sa bude páčiť. Pekný deň vám všetkým praje kolektív MAS Vršatec!

 

Remeselné dielne

klikni na obrázok:

MAS Vršatec

- pečenie chleba, koláčov

- zdobenie medovníky

- výroba sviečok a produktov z medu

- vyrezávanie z ovocia – CARVING

- výroba vianočných oplátok

 

V rámci týchto remeselných dielní Vám naši šikovní remeselníci predvedú svoju činnosť, pričom si ich remeslo môžete vyskúšať priamo na mieste. Pre všetkých je samozrejme pripravená ochutnávka tradičných výrobkov.

 

Vážení občania,

miestna akčná skupina Vršatec v spolupráci so združením Bližšie k vidieku Vás pozýva na informačný seminár o predaji z dvora a remeselnej činnosti, ktorý sa bude konať dňa 5.11.2014 (streda) vo veľkej sále KD v Nemšovej o 10.hodine. Súčasťou seminára sú remeselné dielne, v ktorých uvidíte výrobu sviečok, medovníkov, vianočných oplátok, vyrezávanie do ovocia. Seminár je bezplatný a jeho súčasťou je obed a občerstvenie zdarma! Srdečne Vás pozývame, svoju účasť potvrďte na telefónnom čísle 032 64 01 072 alebo na masvrsatec@masvrsatec.sk  Zároveň máte možnosť získať od nás kartu zliav. Nezabudnite si so sebou priniesť nejaký tradičný recept, ktorý bude súčasťou nášho unikátneho receptára. Tešíme sa na Vás!

 

Hľadáme tradičné recepty!!!

klikni na obrázok:

MAS Vršatec

Miestna akčná skupina Vršatec pripravuje publikáciu Receptár spod Vršatca. Ide o zbierku tradičných receptov územia MAS. Zapojiť sa môžete i vy. Kuchári a kuchárky, ktorí poznajú tradičný recept na pečivo (slané i sladké), predjedlo, polievku, hlavné jedlo, džem, či sirup a mali by záujem sa oň podeliť, v receptári sa môže objaviť aj ich meno.

Záujemcovia hláste sa, prosím, na mestskom úrade, na telefónnom čísle 032/640 1072, na emailovej adrese masvrsatec@masvrsatec.sk alebo na facebooku MAS Vršatec. Recepty zbierame do 20.novembra.

Prosím prečítať každú stredu o 16.00 a sobotu o 10.00 a 14.00.

 

Hľadáme šikovných remeselníkov!

klikni na obrázok:

MAS Vršatec

Miestna akčná skupina Vršatec pripravuje brožúru o tradičných regionálnych výrobcoch, napr. drevorezbári, umeleckí kováči, košikári, medovnikári, výrobcovia kraslíc, výšiviek všetkých druhov, háčkovaných vecí, patchwork, krojov, krojovaných bábik, keramiky, výrobkov zo šúpolia, šperkov, cínových figúrok, hračiek z rôznych materiálov, hudobných nástrojov, vitráží, maľovaného skla, maľovaného cesta, maľovaného textilu, vyrezávania z ovocia a zeleniny a iných výrobkov. Môže sa zapojiť každý, kto niečo zaujímavé vyrába.

Záujemcovia hláste sa, prosím, na mestskom úrade, na telefónnom čísle 032/640 1072, na emailovej adresemasvrsatec@masvrsatec.sk, alebo na facebooku MAS Vršatec.

 

Prosím prečítať každú stredu o 16.00 a sobotu o 10.00 a 14.00.