Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

Šport

Tip: video súbor spustíte kliknutím na

Putovný pohár MLMF Ilava

11.06.2012
Prosím stiahnite si Flash prehrávač aby ste si mohli prehrať video nahrávky.

Po troch rokoch namáhavej práce sa nám konečne podarilo spečatiť kompletnú históriu jednej z najväčších organizácii pôsobiacich v meste Ilava. Túto dlhodobú históriu MLMF Ilava bude nasledujúce roky pripomínať putovný pohár všetkých víťazov a predsedov organizácie za kompletné roky jej existencie.  Momentálne sa blížime k záveru 27. ročníka, kedy po finálovom zápase sezóny sa prvýkrát  bude tohtoročný víťaz fotografovať už aj s touto veľkolepou trofejou. Pri získaní informácií všetkých víťazov a predsedov hlavne starších ročníkov ochotne pomáhal pán Ľubomír Holba, ktorý poskytol historickú kroniku začiatkov pôsobenia tejto organizácie. Bez jeho pomoci by pohár nebol nikdy kompletný. Niektoré ročníky museli byť nanovo spracované zo starších zápisov,ktoré on sám poskytol, iní víťazi sa určili i zo starších čísiel ilavského mesačníku, čí archívu mužstva Eurošrot. Putovný pohár bol financovaný výlučne zo štartovného mužstiev počas troch rokov pôsobenia súčasného predsedu MLMF Ilava. Okrem štítkov víťazov a predsedov počas všetkých ročníkov MLMF Ilava pohár zdobí  i symbolicky vygravírovaný erb mesta Ilava a stuhy vo farbách vlajky mesta. Vždy po sezóne bude pohár na pár mesiacov prístupný pre oko verejnosti za ochranným sklom. Zaknihovali sme tak kompletnú historickú epochu fungovania organizácie MLMF Ilava ako nikdy predtým...

Predseda MLMF Ilava
RNDr. Michal Klobučník


Kamera a strih: RNDr. Michal Klobučník 

Memoriál Ing. Ľubomíra a Ing. Františka Smrčka

06.07.2011
Prosím stiahnite si Flash prehrávač aby ste si mohli prehrať video nahrávky.

Memoriál Ing. Ľubomíra a Ing. Františka Smrčka

V roku 2010 sa konal 7. ročník turnaja v tenise na počesť pána Ing. Ľubomíra Smrčka a zároveň 35. ročník Františka Smrčka. O organizáciu turnaja sa výrazne zaslúžil Peter Mišík, ktorého je to srdcovou záležitosťou a v nemalej miere aj bývalý športový referent mesta Mgr. Anna Bakošová. Videoklip z turnaja je obohatený o krátke autentické zábery z roku 1977 bratov Mišíkovcov, ktoré boli natočené ešte kamerou na celuloidový film S-8mm (kamera Anton Klobučník). Nastávajúci 8. ročník memoriálu pána Ing. Ľubomíra Smrčka a zároveň 36. ročník Františka Smrčka je plánovaný na 30.7.2011.

Kamera, video a strih: Mgr. Michal Klobučník

Ilavská 25-ka, KST Tuláci

29.04.2011
Prosím stiahnite si Flash prehrávač aby ste si mohli prehrať video nahrávky.

Ilavskej 25-ky sa v r. 2009 sa zúčastnilo 211 turistov. Organizátorom ako každoročne bol klub miestnych turistov Tuláci. Kratšiu 15 km túru zdolalo 110 ľudí a najdlhšiu 25 km trasu 64 turistov.

Kamera, video a strih: Anton Klobučník

Chcete byť automaticky informovaný(á) o novej video nahrávke cez RSS službu? Čo je to RSS

<< < 1 2 3 > >>