Preskočiť na obsah
ENGLISH INFO
Grafická verzia - Verzia pre slabozrakých - Textová verzia Odoberať RSS RSS

ILAVSKÝ BEH

Dátum: 21.05.2017 Čas: 10.00 h Miesto: Ilava - priestory pred starým pivovarom

 

Pozývame Vás ...

... na 21. ročník ILAVSKÉHO BEHU - VEĽKEJ CENY AGROMIXU, jedného z najznámejších a najpopulárnejších športových podujatí v našom meste, ktoré sa po vlaňajšku, kedy sa podujatie pri príležitosti dvadsaťročného jubilea konalo po prvý raz s finančnou podporou Trenčianskeho samosprávneho kraja, vracia v nedeľu, 21. mája výhradne pod organizačnú taktovku dvoch osvedčených a stabilných domácich partnerov - Mesto ILAVA a výrobno-obchodnú spoločnosť AGROMIX. Aj tohto roku sa uskutoční ako otvorené medzinárodné bežecké podujatie, o ktoré okrem pravidelných účastníkov zo Slovenska a Českej republiky, záujem už tradične prejavujú aj viacerí ďalší zahraniční pretekári. Či do nášho mesta napokon pricestujú a ako sa im na náročnej, 13 000 metrov dlhej trati bude napokon dariť sa môžete prísť presvedčiť pred starý ilavský pivovar, kde je situovaný štart i cieľ pretekov. Súťažiť sa bude v štyroch žiackych a šiestich seniorských kategóriách, prezentácia pretekárov je zabezpečená v priestore štartu od 8.00 hod.

Oficiálnou mediálnou tvárou tohtoročného ILAVSKÉHO BEHU je Ján VOLKO - slovenský atletický reprezentant, vicemajster Európy 2017, aktuálne piaty najrýchlejší Európan a slovenský halový rekordér v behu na 60 a 200 m, ktorý do Ilavy pricestuje aj so svojou úspešnou trénerkou, Naďou Juričekovou Bendovou.

Výpis z propozícii:

Prezentácia: 8.30 - 10.30 h na štarte - Štart: hromadný, deti o 10.00 hod. dospelí o 11.00 h - Trate: deti cca 400 m a 800 m, dospelí 13 000 m, beží sa za plnej cestnej premávky na vlastnú zodpovednosť - Štartovné 3 € - Ceny: finančné odmeny - Občerstvenie: po pretekoch zabezpečí usporiadateľ - Zlosovenie tomboly: na absolútny záver podujatia - Informácie: Ľubomír Klobučník 0903 236 896 / lubomir.klobucnik@ilava.sk