sk

mesto ILAVA
mesto
Ilava

Oznam o zbere počas dovoleniek

ZBER  VYTRIEDENÉHO  PAPIERA  A PLASTOV  POČAS  DOVOLENKY  TORIO PLUS, s.r.o.

Žiadame obyvateľov a podnikateľov, aby do nádob na papier a plasty na verejných priestranstvách vhadzovali vytriedený odpad s čo najmenším objemom (plastové fľaše  a iné plasty zošliapnuté, papierové krabice rozobraté, potrhané). Zároveň žiadame, aby neukladali papier a plasty k plným nádobám, ale aby si vytriedený odpad uskladnili do najbližšieho vyprázdnenia nádob  a nerobili neporiadok na stojiskách kontajnerov.

Aby sme predišli hromadeniu vytriedeného papiera a plastov pri nádobách, oddelenie technických služieb v tomto týždni vykoná zber vytriedených plastov a papiera z 1100 l kontajnerov, nakoľko z dôvodu čerpania dovolenky vo firme TORIO PLUS, s.r.o., nebudeme môcť od 29.7.2019 do 12.8.2019 vytriedený papier a plasty odovzdávať.

Za spoluprácu a pochopenie ďakujeme.

AKTUÁLNA TEPLOTA

20.8.2019 08:13