Ilava - Zjednodušená verzia stránok
Nastavenie veľkosti písma
+

Aktuality - Mandarínková izba v ILAVE

Mandarínková izba v ILAVE

Po úspechu, ktorý mali v ostatnej dobe divadelné predstavenia v Dome kultúry Ilava, sme v nedeľu 20. novembra mali tú česť privítať v našom meste aj Bratislavské Hudobné Divadlo s komédiou Mandarínková izba.

Bravúrne herecké výkony Zuzany Tlučkovej, Maroša Kramára, Bibiany Ondrejkovej a Přemysla Boublíka rozosmiali našich divákov aj nás. Ani sme nestihli spočítať, koľkokrát sa herci prezliekli do iných kostýmov, stvárňovali viac postáv, ktoré trávili čas v hoteli v Paríži. Príbehy rôznych párov sa striedali navzájom a obdivuhodné bolo sledovať fyzickú kondíciu účinkujúcich. Po predstavení sme mali nielen my, ale aj vytrvalí obdivovatelia možnosť podebatovať so šarmantnými hercami, odfotiť sa a užiť si atmosféru, ktorú vytvorili.

Nesmiem zabudnúť na skvelého p. Milana Vincoureka, ktorý je oddaný divadlu Teatro Wustenrot celou svojou dušou, ponúka divadelné hry nielen nám v Ilave, ale i ostatným obciam na Považí, kultúrnym stánkom, strediskám, ktoré prejavia záujem o kultúrne zážitky pre svojich obyvateľov. 

Veríme, že sa divákom páčilo a spolu s nami sa budú tešiť na ďaľšie kultúrne podujatia.

 

-jše-

Dátum vloženia: 21. 11. 2022 9:09
Dátum poslednej aktualizácie: 23. 11. 2022 10:00
Autor: Veronika Klobučníková