Aktuality

Aktuality

Nastavenie veľkosti písma
Zmenšiť písmo o 10%
Zväčšiť písmo o 10%

Preklad (translations)

◄ SPÄŤ NA PONUKUSPÄŤ NA ŠTANDARDNÚ PODOBU STRÁNOK

Mesto Ilava v mobilnej aplikácii

Typ: ostatné
M esto Ilava v mobilnej aplikácii  1Mesto Ilava sa zaradilo medzi mestá a obce, ktoré využívajú mobilnú aplikáciu v tabletoch a inteligentných telefónoch


V pätičke novej webovej stránke Mesta Ilava nájdete modul pre mobilnú aplikáciu, ktorú si môžete stiahnuť a nainštalovať  do svojho mobilného zariadenia a využívať informácie, zverejnené na webstránke ľubovoľného mesta, ktoré je pre mobilnú aplikáciu aktivované. Od 5.6.2019 môže túto aplikáciu využívať aj Mesto Ilava.

Krátky postup pre využívanie MA:

Po nainštalovaní aplikácie si cez ikonku + vyberte z ponuky obcí Mesto Ilava.   

Zobrazí sa Vám Filter udalostí s prednastavenými 4 ikonami: MA

Znamená to, že sú automaticky zapnuté všetky udalosti, ktoré sa budú zobrazovať všetky naraz. Kliknutím na niektorú udalosť (napríklad Správy) ju vypnete. Zobrazovať sa Vám budú vždy len tie udalosti, ktoré ponecháte svietiť farebne (šedé sú vypnuté).
To isté sa dá nastaviť pre každé vybrané mesto i samostatne, kliknutím na 3 bodky na pravej strane pri každom meste. Tým je nastavený filter udalostí podľa ktorého sa Vám budú zobrazovať len udalosti vo filtri nastavené.

Upozornenie: Každá nová správa zverejnená na webovej stránke mesta bude viditeľná v mobilnej aplikácii smartfónu alebo tabletu približne až za hodinu, kým sa aktivuje na serveri.

Prajeme Vám úspešné využívanie mobilnej technológie, ktorá Vám môže informovanosť o aktivitách v našom meste ešte viac zefektívniť.

Správca webu


Vytvorené: 5. 6. 2019
Posledná aktualizácia: 10. 7. 2019 08:18
Autor: Ing. Milan Púček
◄ SPÄŤ NA PONUKUSPÄŤ NA ŠTANDARDNÚ PODOBU STRÁNOK