sk

Preklad (translations)

mesto ILAVA
mesto
Ilava

Zahlasujte za BARTOLOMEJSKÝ JARMOK. Každý hlas sa počíta!

Zahlasujte za BARTOLOMEJSKÝ JARMOK. Každý hlas sa počíta!

O finančnú podporu z Trenčianskeho samosprávneho kraja na kultúrny program počas Bartolomejského jarmoku sa uchádza aj Mesto Ilava. Aby sme boli úspešní, potrebujeme minimálne 150 hlasov. PRIDAJ SA A HLASUJ BEZPLATNE AJ TY!

Od pondelka 15. mája 2023 zbierajú originálne komunitné nápady obyvateľov kraja predložené v rámci Participatívneho-komunitného rozpočtu TSK hlasy verejnosti.

Do verejného hlasovania tento rok postúpilo 124 projektov, čo je najviac od zavedenia Participatívneho-komunitného rozpočtu TSK v roku 2017. Finančná čiastka vyčlenená na každý okres Trenčianskeho kraja je viac ako 22 tisíc eur, čo pri maximálnej možnej podpore 2 200 eur na jeden projekt umožní uskutočniť v okrese 10 originálnych komunitných zámerov. Realizovať sa však budú tie návrhy, ktoré od ľudí získajú minimálne 150 SMS hlasov. V okresoch s väčším počtom predložených projektov ako desať bude celkové poradie závisieť od doručených hlasov. 

 

MESTO ILAVA SA UCHÁDZA O FINANČNÚ PODORU NA KULTÚRNY PROGRAM BARTOLOMEJSKÉHO JARMOKU 2023

 

V rámci ilavského okresu sa o vaše hlasy uchádza 9 projektov, medzi nimi dva z Ilavy. Ako prvý projekt v poradí sa o ne uchádza Bartolomejský jarmok 2023, ktorý predložilo Mesto Ilava. Ide o tradičné dvojdňové podujatie s kultúrnym programom, ktoré sa koná už od začiatku 70-tych rokov minulého storočia. Požadovaných 2 200 eur z rozpočtu TSK plánujú organizátori využiť na honoráre pre účinkujúcich.

 

 

HLASUJTE ZA FINANČNÚ PODPORU BARTLOMEJSKÉHO JARMOKU (kliknite sem)

- každé tel.číslo môže polsať iba JEDEN HLAS, poslanie sms hlasu je BEZPLATNÉ

 

 

DHZ ILIAVKA SA AJ TENTO ROK O HLASY UCHÁDZA PRE

2. ROČNÍK DETSKEJ HASIČSKEJ SÚŤAŽE PLAMEŇ ILIAVKA

 

O hlasy verejnosti bude bojovať aj projekt Detská hasičská súťaž Plameň Iliavka II. ročník z dielne Dobrovoľného hasičského zboru Iliavka. Zámerom projektu je pokračovanie v tradícii detskej hasičskej súťaže v miestnej časti Ilavy – Iliavke, zapojenie detí a mládeže do hasičského športu a propagácia práce a aktivít dobrovoľných hasičov. Z dotácie TSK požadujú 2 200 eur na zakúpenie stanu, hadíc a nožnicového stanu.

 

HLASUJTE ZA FINANČNÚ PODPORU

DETSKEJ HASIČSKEJ SÚŤAŽE PLAMEŇ ILIAVKA - II.ROČNÍK (kliknite sem)

- každé tel.číslo môže polsať iba JEDEN HLAS, poslanie sms hlasu je BEZPLATNÉ

 

AKO HLASOVAŤ?

 

Hlasovací proces sa nezmenil, je rovnaký ako v minulom roku. Po vybratí okresu a konkrétneho projektu na webe TSK zadá hlasujúci svoje telefónne číslo, na ktoré mu príde SMS s názvom TSK-PaKR. Až keď hlasujúci potvrdí overovací kód, bude hlasovanie za vybraný komunitný zámer úspešné a hlas sa pripočíta konkrétnemu projektu. Aj v tomto roku platí, že hlasujúci za textové správy neplatia, náklady znáša Trenčiansky kraj. Upozorňujeme, že z jedného mobilného telefónneho čísla je platný iba jeden hlas.            

Návod, ako hlasovať, nájdete tiež v priloženom videu. Všetky informácie o hlasovaní sú uvedené aj na webovej stránke kraja www.tsk.sk, v sekcii Financie, v rubrike Participatívny-komunitný rozpočet 2023, kde nájdete aj krátky popis ku každému projektu za jednotlivé okresy kraja. Zábery vo videu sú ilustračné.

Výsledky hlasovania zverejníme do 10. júna na našej webovej stránke www.tsk.sk.

-tsk/verk-

Dátum vloženia: 16. 5. 2023 11:39
Dátum poslednej aktualizácie: 16. 5. 2023 12:18
Autor: Veronika Klobučníková

PARKOVANIE

TRIEDENIE OLEJA

SOCIÁLNE SIETE

KNIŽNICA DK ONLINE

Mestská knižnica


ON-LINE katalóg

Prevádzková doba
pondelok až piatok
v čase 10:00-21:00 hod.
 

FOTOGALÉRIA

Náhodný výber z galérie

Dobová reklama

SPOLKY A ORGANIZÁCIE