sk

Preklad (translations)

mesto ILAVA
mesto
Ilava

Krízový štáb Mesta Ilava dnes rozhodol o uzatvorení detských ihrísk

Krízový štáb Mesta Ilava dnes rozhodol o uzatvorení detských ihrísk

Krízový štáb Mesta Ilava rozhodol o zatvorení všetkých detských ihrísk na území mesta Ilava. Žiadame obyvateľov, aby nariadenia a opatrenia dodržiavali a správali sa zodpovedne.

V pondelok 16. marca 2020 opäť zasadal Krízový štáb Mesta Ilava. Prediskutovali sa všetky opatrenia a nariadenia, ktoré v nedeľu 15. marca 2020 po svojom mimoriadnom rokovaní zaviedla Vláda slovenskej republiky. Mestský krízový štáb sa na základe nových skutočností uzniesol na dvoch základných opatreniach.

PRIMÁTOR MESTA ILAVA NARIAĎUJE :

 

  • Dôrazne upozorniť občanov na dodržiavanie povinnej karantény pre osoby prichádzajúce zo zahraničia v zmysle opatrení Vlády SR a Úradu verejného zdravotníctva SR.

 

  • Od 16. marca 2020 až do odvolania uzatvoriť všetky mestské detské ihriská, školského dvora základnej školy a ich označenie pre informovanie verejnosti o zákaze. Zároveň pre verejne prístupné ihriská, ktoré nie sú v správe mesta, sa ODPORÚČA nevyužívať ich. 

 

  • Ide o školský dvor a tieto detské ihriská: Sihoť, Kukučínova, Mierové námestie, Medňanská "vnútroblok", Medňanská "pri škôlke", Ľ. Štúra, Skala, Klobušice - nové ihrisko, Klobušice - IBV

 

Na základe týchto opatrení pracovníci MsU uzatvorili všetky predmetné detské ihriská, vyznačili ich upozornením o zákaze využívať ich a zabezpečili ich páskou. Žiadame občanov, aby tak ako aj predchádzajúce opatrenia, aj toto nové nariadenie DODRŽIAVALI. Pri kontakte s inými osobami, v zamestnaní, pri nákupoch sa snažte dodržiavať hygienické opatrenia, umývať alebo čistiť si ihneď ruky dezinfekciou, používajte ochranné rúška! Zdržiavajte sa doma, na prechádzku s deťmi choďte do prírody a nestretávajte sa v skupinách. Je to dôležité pre spomalenie šírenia koronavírusu, ktorý spôsobuje ochorenie COVID-19. 

-verk-

 

 

 

 

 

Dátum vloženia: 16. 3. 2020 14:05
Dátum poslednej aktualizácie: 16. 3. 2020 14:46
Autor: Veronika Klobučníková

PARKOVANIE

TRIEDENIE OLEJA

SOCIÁLNE SIETE

KNIŽNICA DK ONLINE

Mestská knižnica


ON-LINE katalóg

Prevádzková doba
pondelok až piatok
v čase 10:00-21:00 hod.
 

FOTOGALÉRIA

Náhodný výber z galérie

Neorenesančná hlavica

SPOLKY A ORGANIZÁCIE