sk

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

mesto ILAVA
mesto
Ilava

Veľký mestský karneval sa vracia do domu kultúry

Veľký mestský karneval sa vracia do domu kultúry 1

Pripravte si masky, škrabošky, kostýmy a dobrú náladu a príďte sa zabaviť na veľký mestský karneval, ktorý sa bude konať v Dome kultúry Ilava v nedeľu 16. februára o 16.00 hod.

K fašiangovému obdobiu neodmysliteľne patria aj karnevaly, ktoré potešia nejednu detskú dušu. V ostatných rokoch sa konali samostatne v školách, škôlkach a v materskom centre. Mnohí z vás si z minulosti určite pamätajú aj spoločný veľký karneval v dome kultúry.

„Po rozhovoroch s pani učiteľkami zo základnej a materskej školy a hlavne s dievčatami z Dubáčika, sme sa rozhodli, že ho po rokoch opäť obnovíme. Všetci sa naň veľmi tešíme. Máme pripravené rôzne súťaže pre deti a náš cieľ je taký, že si rodičia, učitelia a starí rodičia od detí trošku oddýchnu. O ich ratolesti bude postarané vo veľkej sále, kde sa bude tancovať, hrať, spievať a šantiť a dospelí si tak budú môcť vo vestibule v improvizovanom bare posedieť pri vínku či kávičke,“ prezradila Anna Riecka z Oddelenia kultúry v Ilave.

Na karneval zavíta aj profesionálny fotograf a priebeh programu budú mať v spolupráci s oddelením kultúry pod palcom aj dievčatá z Materského centra Dubáčik. Nebude chýbať odborná porota, ktorá vyberie tie najlepšie masky. „Na prázdno neodíde nikto, sladké odmeny čakajú na každé dieťa, ale tie naj masky a kostýmy oceníme špeciálne. Prihliadať budeme najmä na kreativitu, originalitu a vlastnoručne robené masky,“ prezradila A. Riecka.

Na VEĽKÝ MESTSKÝ KARNEVAL, ktorý sa bude konať v nedeľu 16. februára o 16,00 hod. v Dome kultúry Ilava, pozývame všetkých – od najmenších po najväčších. Príďte sa s nami zabaviť :)

-verk-

 

Dátum vloženia: 10. 2. 2020 14:47
Dátum poslednej aktualizácie: 10. 2. 2020 14:57
Autor: Veronika Klobučníková

AKTUÁLNA TEPLOTA

27.2.2020 06:11

Aktuálna teplota:

2.9 °C

Vlhkosť:

74 %

Rosný bod:

-1.3 °C

MOBILNÁ APLIKÁCIA


V obrazeGoogle playApp store

KNIŽNICA DK ONLINE

Mestská knižnica


ON-LINE katalóg

Prevádzková doba
pondelok až piatok
v čase 10:00-21:00 hod.

FOTOGALéRIA

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Ilavský hrad a baroko v r. 1939

SPOLKY A ORGANIZÁCIE