sk

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

mesto ILAVA
mesto
Ilava

Webová stránka materskej školy ponúka inšpirácie

MŠ Ilava

Online vzdelávanie sa zameriava hlavne na školákov, ktorí potrebujú naďalej dopĺňať svoje vedomosti. Čo však so škôlkármi? Nápady a aktivity, ako spoločne pracovať, učiť sa a zabávať, nájdete aj na stránke ilavskej materskej školy.

Máte doma škôlkára a neviete, ako by ste mu vyplnili čas aj trochu zmysluplne? Rozdeliť si deň na časové úseky a okrem hry, pobytu na čerstvom vzduchu, jedenia a pozerania rozprávok, je vhodné zaradiť do denného režimu aj kreatívne tvorenie či precvičovanie si rôznych logických úloh a jemnej motoriky. 

Na internete nájdete rôzne stránky, ktoré sa zameriavaju na rozvoj predovšetkým predškolákov, ktorí tak ako ich starší kamaráti, potrebujú na sebe pracovať. Pani učiteľky z materskej školy sa rozhodli v tomto smere rodičom a ich deťom pomôcť a na webovej stránke škôlky postupne zhromažďujú dostupné materiály a rôzne inšpirácie pre tvorbu. 

Ako sa k nim dostanete? 

Úvodná stránka Materskej školy Ilava víta návštevníkov oznamom, že na základe rozhodnutia krízového štábu je až do odvolania ZATVORENÁ. Zároveň však na stránke uvádzajú: ,,Na našej web stránke Vám prinášame tipy ako zabaviť svoje deti počas nasledujúcich dní." Stačí kliknúť na odkaz ´TÉMA TÝŽDŇA. Následne sa treba orientovať vľavo v hlavnom menu, kde nájdete tieto kategórie: ZVIERATÁ A ICH MLÁĎATÁ, PRILETELI VTÁČIKYPRACOVNÉ LISTY. Kým prvé dve kategórie sú zamerané na rôzne nápady, ako nechať deti kreatívne sa zabaviť pri výtvarnej práci, v pracovných listoch si prídu na svoje najmä predškoláci. Natrénujú si písanie čiar, počítanie, potrápia pamäť pri pexese a kvízoch a vycibria grafomotoriku. 

MŠ IlavaMŠ Ilava

MŠ Ilava

Nechajte sa inšpirovať :-) Pani učiteľky všetky "svoje" deti pozdravujú a chýbajú im. 

 

-verk- 

Dátum vloženia: 1. 4. 2020 11:13
Dátum poslednej aktualizácie: 1. 4. 2020 13:36
Autor: Veronika Klobučníková

AKTUÁLNA TEPLOTA

31.5.2020 18:35

Aktuálna teplota:

14.8 °C

Vlhkosť:

73 %

Rosný bod:

10 °C

MOBILNÁ APLIKÁCIA

V obraze

Aktuálne informácie v mobilnej aplikácii voľne k stiahnutiu:

Google playApp store

KNIŽNICA DK ONLINE

Mestská knižnica


ON-LINE katalóg

Prevádzková doba
pondelok až piatok
v čase 10:00-21:00 hod.

!

OZNAM: kvôli zabráneniu šíreniu vírusu je knižnica ZATVORENÁ do odvolania. 

Výpožičnú dobu kníh vám automaticky predĺžime - pokuty vám tentoraz nehrozia. 

FOTOGALéRIA

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Pivovar, 1935

SPOLKY A ORGANIZÁCIE