Menu

sk

Preklad (translations)

mesto ILAVA
mesto
Ilava

"Mesiac knihy" býva plný aktivít, hlavne s deťmi

"Mesiac knihy" býva plný aktivít, hlavne s deťmi 1

V marci knižnicu navštívili desiatky detí. Budeme radi, keď prídete aj vy. Do konca apríla tu nájdete ešte výstavu kraslíc i pohľadnice s kresbami Josefa Ladu

Marec, u nás zaužívaný aj ako mesiac knihy, je v knižniciach rušný. Hlavne detí sa v nich vyskytuje viac, ako v inom období roka. Bolo tomu tak aj u nás. Najmä počas (nestránkových) utorkov prichádzali desiatky detí, predškoláci z Ilavy i z Červeného Kameňa. Pre mnohých z nich to bolo prvé zoznámenie sa s prostredím knižnice, zažili si čitateľské i tvorivé aktivity.

Zastavili sa tu i deti z blízkych jasličiek. Väčšia skupina ako inokedy prišla zo Slávnice. Sú to naši vďační, milí návštevníci, klienti CSS Sloven, z ktorých mnohí sú vášnivými čitateľmi. Nie pre všetkých sme stihli pripraviť podujatie v marci, no knihy sa čítajú po celý rok a tak stretnutia s detskými kolektívmi chystáme v ďalších mesiacoch.

Do konca apríla sú v knižnici vystavené i nádherne zdobené kraslice a návštevníci si ešte stále môžu pozrieť výstavu pohľadníc s jarnou a letnou tematikou od známeho českého výtvarníka Josefa Ladu.

-ot-

Dátum vloženia: 19. 4. 2023 14:47
Dátum poslednej aktualizácie: 19. 4. 2023 15:37
Autor: oľga Tomášová

PARKOVANIE

TRIEDENIE OLEJA

SOCIÁLNE SIETE

KNIŽNICA DK ONLINE

Mestská knižnica


ON-LINE katalóg

Prevádzková doba
pondelok až piatok
v čase 10:00-21:00 hod.
 

FOTOGALÉRIA

Náhodný výber z galérie

Klenbová pivnica

SPOLKY A ORGANIZÁCIE