Menu

sk

Preklad (translations)

mesto ILAVA
mesto
Ilava

ROZŠIRUJEME POMOC O DONÁŠKU LIEKOV PRE SENIOROV

pomoc

Seniorom v našom meste pomáhame s nákupom základných potravín a ich donáškou priamo domov. Aj doposiaľ, keď o to požiadali, sme pre nich nakupovali aj lieky. Túto oblasť sa nám podarilo rozšíriť systematickejšie.

O potravinovej pomoci pre seniorov v našom meste si môžete podrobnosti prečítať v týchto článkoch: Radnica zabezpečí donášku jedla pre seniorov, v Dome kultúry sa naplno šijú rúškaPre našich seniorov a ZŤP občanov

pomoc

Dávame do pozornosti, že našu pomocnú ruku sme vo väčšom rozšírili o nákup liekov. Podarilo sa nám vytvoriť spoluprácu, pri ktorej vám zabezpečíme lieky z lekárne a donesieme vám ich priamo domov.

 

ČO SPRAVÍTE VY?

 

👉 Zavoláte svojmu lekárovi, aby vám predpísal lieky elektronicky a zatelefonujete na uvedené čísla na letáku, teda nám do Domu kultúry Ilava. Oznámite nám, že v lekárni máte predpísané lieky a k nim by ste chceli dokúpiť "nejaký iný voľnopredajný liek" - dohodneme sa na zozname.

 

ČO SPRAVÍME MY?

 

👉 V rámci spolupráce vám budú lieky z lekárne vyzdvihnuté a dostanú sa k nám rozdelené podľa adresátov v sáčkoch. Budeme vám volať a dohodneme si termín, kedy vám lieky prinesieme priamo domov za podmienok dodržania hygienických a bezpečnostných štandardov.

 

-verk-

Dátum vloženia: 2. 4. 2020 9:40
Dátum poslednej aktualizácie: 2. 4. 2020 10:10
Autor: Veronika Klobučníková

PARKOVANIE

TRIEDENIE OLEJA

SOCIÁLNE SIETE

KNIŽNICA DK ONLINE

Mestská knižnica


ON-LINE katalóg

Prevádzková doba
pondelok až piatok
v čase 10:00-21:00 hod.
 

FOTOGALÉRIA

Náhodný výber z galérie

Administratívna budova

SPOLKY A ORGANIZÁCIE