Menu

sk

Preklad (translations)

mesto ILAVA
mesto
Ilava

SLÁVNOSTNÉ UKONČENIE ŠKOLSKÉHO ROKA 2023/2024

SLÁVNOSTNÉ UKONČENIE ŠKOLSKÉHO ROKA 2023/2024

Piatok 28. júna patril všetkým učiteľom i žiakom. Obe tieto skupiny sa už tešia na prázdniny a s nimi aj zaslúžený oddych.

Ukončenie školského roka sa na Základnej škole Medňanská v Ilave nieslo v duchu rozlúčky hneď pre viacerých.

Tri štvrtácke triedy sa lúčili s prvým stupňom a svojimi triednymi pani učiteľkami. Dve deviatacké triedy zase dávali zbohom všetkým mladším spolužiakom, pedagógom i ilavskej škole.

So školou sa lúčila aj jej doterajšia riaditeľka Dana Škultétyová, ktorá odchádza do dôchodku. Vo svojom príhovore okrem iného predstavila aj novú riaditeľku, ktorou sa po včerajšej voľbe Radou školy stala Ľubica Ladecká.

,,Pre mňa je toto posledný školský rok. Lúčim sa so školou, so svojou profesionálnou kariérou, všetko je to teraz pre mňa poslednýkrát... Ďakujem vám milí žiaci, že sme to spolu vydržali. Zo svojho profesného života odchádzam ako Dana Škultétyová a začínam ten nový s novým menom Dana Flimmel. Tretiu etapu svojho života chcem stráviť s rodinou, cestovaním a užívaním si všetkého krásneho, čo na planéte máme. Ďakujem vám za všetko," povedala pri rozlúčke dosluhujúca riaditeľka.

,,Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať kolegom, ale aj rodičom za prejavenú dôveru. Zatiaľ vám môžem sľúbiť iba to, že sa budem snažiť robiť všetko preto, aby som ich nesklamala samozrejme aj s vašou pomocou, pretože všetko, čo robíme, je pre naše deti, pre našich žiakov. Vidíme sa v septembri," prihovorila sa aj nová riaditeľka ZŠ Ilava, Medňanská Ľubica Ladecká.

Za Radu rodičov poďakovala bývalej pani riaditeľke a pogratulovala novej predsedkyňa Dagmar Felis. Ku gratuláciám a prianiam sa za Mesto Ilava pridal aj viceprimátor Anton Bajzík: ,,Gratulujem oceneným. Do nadchádzajúcich prázdnin vám prajem plný batoh zážitkov a hlavne, aby ste sa zdraví vrátili do nového školského roka. Pani riaditeľke chcem v mene Mesta Ilava poďakovať za jej pracovnú činnosť, ktorú pre základnú školu vykonala. Za jej úsilie a nadšenie, aby školu posunula o stupeň vyššie a prajem jej v tej ďalšej etape života hlavne veľa cestovateľských zážitkov. Novej pani riaditeľke prajem veľa pracovných úspechov a veľa nadšenia." 

 

-verk-

Dátum vloženia: 1. 7. 2024 7:30
Dátum poslednej aktualizácie: 3. 7. 2024 13:15
Autor: Veronika Klobučníková

PARKOVANIE

TRIEDENIE OLEJA

SOCIÁLNE SIETE

KNIŽNICA DK ONLINE

Mestská knižnica


ON-LINE katalóg

Prevádzková doba
pondelok až piatok
v čase 10:00-21:00 hod.
 

FOTOGALÉRIA

Náhodná fotogaléria

Dolný hrad po rekonštrukcii

SPOLKY A ORGANIZÁCIE