Športové hry seniorov opäť spojili celý región

Športové hry seniorov opäť spojili celý región

Včerajšie Okresné a krajské športové hry Jednoty dôchodcov Slovenska sa tento rok konali v Dubnici nad Váhom. Napriek tomu, že počasie im úplne neprialo, boli plné radosti, pohybu a priateľskej atmosféry.

Športové hry seniorov sa každoročne konajú v našom meste, tento raz primátor nášho mesta Viktor Wiedermann rád prijal pozvanie od našich susedov z Dubnice nad Váhom. Zúčastnil sa aj predseda TSK Jaroslav Baška, primátor Dubnice Peter Wolf, ako aj starostovia okolitých obcí.

Primátor nášho mesta seniorom zaželal úspešný deň a s úsmevom dodal, že "nie je dôležité vyhrať, ale nezraniť sa." 😊 Ako ďalej dodal, je úžasné sledovať, ako si naša staršia generácia udržiava aktívneho ducha, stretáva sa, športuje a podporuje jeden druhého. Tieto hry sú krásnym dôkazom toho, že vek je naozaj len číslo.

Poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa podieľali na organizácii aj účasti.

 

-verk-

Dátum vloženia: 4. 6. 2025 12:24
Autor: Mgr. Veronika Klobučníková

Mesto

Rýchle odkazy

projekty mesta EÚ

 

 

Zlatý erb 2020

 

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:2
DNES:132
TÝŽDEŇ:4343
CELKOM:2630236

FOTOGALÉRIA

Náhodná fotogaléria

Letopočet 1646 na hradnom múre

Spolky a Organizácie
Naše družobné mestá