Preklad (translations)

mesto ILAVA
mesto
Ilava

14 pretekárov oddielu karate z TJ Sokol Ilava prinieslo z prvého turnaja v tomto roku 19 medailí

Výsledky prvého kola tejto sezóny.
Najväčšie prekvapenie - úspech Šimona Matejoviča

TJ Sokol Ilava – oddiel karate

Výsledky 1. kola Pohára Federácie – 29.2.2020 Pezinok

V sobotu 29.2.2020 sa súťaže v Pezinku zúčastnili z Ilavy trinásti pretekári. Po dlhšej prestávke bol toto od Vianoc prvý turnaj, na ktorom sme sa zúčastnili. V pomerne slušnej konkurencii, bolo viac ako 400 štartov v rôznych kategóriách. V družstvách sa nám darilo. Naši najmenší v družstvách bez zaváhania vyhrali všetky zápasy s vysokým rozdielom bodov.

Dievčatá v družstvách taktiež nenašli premožiteľky a vyhrali s prehľadom všetky zápasy. Chlapci 10 až 11 - roční v družstvách vypadli, lebo nám chýbali pre chorobu niektorí naši pretekári. Družstvo 13 až 14 -ročných chlapcov statočne vybojovalo 3. miesto. Timo Horák odcvičil svoje cvičenie Kata výborne. V silnej konkurencii  pretekárov z reprezentácie získal bronz.

Našich pretekárov bolo vidieť takmer vo všetkých finálových zápasoch turnaja,  kde sme mali zastúpenie. 14 pretekárov prinieslo 19 medailí. To hovorí samo za seba o úrovni našich pretekárov.

Najväčšie prekvapenie - Šimon Matejovič - na svojej prvej súťaži hneď zažiaril. V družstvách získal zlato a v jednotlivcoch striebro. Veľké, ale príjemné prekvapenie. Dúfame, že nám vyrastie ďalší úspešný karatista.

Výsledky prvého kola tejto sezóny:

Kadlečíková Katka               1. miesto kumite  dievčatá      13-14 r. – 50 kg

Horák Tadeáš                        1. miesto kumite žiaci                8-9 r.

Adamcová Romana              1. miesto kumite dievčatá       16-17 r. + 60 kg

Sírny Christian                      1. miesto kumite                         10-11 r. -145 cm

Andraščíková Petra              2. miesto kumite dievčatá       -9 r.

Kosec Juraj                              2. miesto kumite muži              21-35 r.  -65 kg

Matejovič Šimon                   2. miesto kumite chlapci          -8 r.

Horák Timotej                       3. miesto Kata                             16-17 r.

Balajková Natália                 3. miesto kumite dievčatá       14-15 r.  60 kg

Beniaková Tatiana               3. miesto kumite dievčatá       10-11r. -150 cm

Družstvo dievčatá 14-17 r. kumite